ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی عملکرد بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی در صنایع بر اساس استاندارد ملی سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای

Year: 1399
COI: HSEBCNF03_008
Language: PersianView: 196
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

بهزاد مهدی خانی - گروه پژوهشی ساختمانی و معدنی، پژوهشکده مهندسی و فنآوری، پژوهشگاه استاندارد، کرج، ایران

Abstract:

تقاضا ها برای بهبود دایمی عملکرد صنایع از نظر بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی (HSE) در صنایع مختلف مانند نفت روز به روز در حال گسترش می باشد. این موضوع تا حد زیادی مورد تصدیق قرار گرفته است که خلق عمدی و ساختار مند فرهنگ HSE به طور مستقیم برعملکرد آن تاثیر می گذارد. توسعه فرهنگ HSE یک دستورالعمل پیچیده می باشد که ارزش ها، رهبری، سیستم ها و فرآیند های مدیریت، روانشناسی رفتاری و شناختی، فناوری، تجهیزات و مهارت HSE را با هم ترکیب می کند. این ترکیب یک فرهنگ یا روش کارکردن در سازمان را ایجاد می کند. چندین مقاله تئوری و عملی در زمینه ایجاد و ارزیابی فرهنگ HSE وجود دارند. برای یک مدیر در عملیات های E&P، استخراج چکیده ای از این حجم گسترده دانش برای انتخاب راهکار می تواند مناسب باشد. در این حالت مدل بلوغ فرهنگی HSE عمومی در این کار فراهم می گردد. فرهنگ HSE بیشتر برحسب ابعاد فرهنگی تعریف می گردد. توسعه فرهنگ را برای بهبود عملکرد HSE نمی توان مطابق با اپراتور E&P سازمان محدود کرد و پیمانکاران، شرکا، ارایه کنندگان سرویس و تامین کنندگان نیز باید در توسعه HSE گنجانده شوند. دستورالعمل هایی تهیه می شوند تا همراه با پیمانکاران برای توسعه، نگهداری و بهبود فرهنگ و عملکرد HSE ایفای نقش داشته باشند.

Keywords:

عملکرد بهداشتی، ایمنی ، زیست محیطی

Paper COI Code

This Paper COI Code is HSEBCNF03_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1195836/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مهدی خانی، بهزاد،1399،بررسی عملکرد بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی در صنایع بر اساس استاندارد ملی سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای،Third National Conference on Safety and Health،Tehran،https://civilica.com/doc/1195836

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پژوهشگاه دولتی
Paper count: 622
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support