ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

جایابی منابع تولید پراکنده با در نظر گرفتن ضریب رشد بار مشترکین به منظور بهبود پایداری ولتاژ

Year: 1397
COI: KAUCEE02_219
Language: PersianView: 135
This Paper With 24 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 24 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علیرضا محمدی یزدی - گروه کارشناسی ارشد برق قدرت،دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور،ایران
علی اصغر شجاعی - استادیار گروه برق،دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور،ایران

Abstract:

طی سال ها اخیر توجه فراینده ای به تولیدات پراکنده مبذول شده است.این امر در کنار فرآیند گسترده تجدید ساختار و مقرارت زدایی در صنعت برق متصدیان ومتولیان این صنعت را با چالش های جدیدی مواجه ساخته است.زیرا موارد یاد شده آثار قابل توجهی بر "قابلیت اطمینان" و"کیفیت توان" برق به جا میگذارندو قابلیت اطمینان و کیفیت توان نیز در رضایتمندی طرف های مختلف ذینفع در بازار رقابتی برق و به خصوص مشترکین و مصرف کنندگان نقش اساسی را ایفا می کند.فناوری های تولید پراکنده از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند.تصمیم گیری در مورد جایابی دی جی توسط صاحبان آن و سرمایه گذاران صورت میگیردو به محل و موجودی سوخت اصلی یا وضعیت آب و هوایی بستگی دارد.با اینکه نصب و به کارگیری دی جی ها برای حل مشکلات شبکه در شبکه های توزیع بحث برانگیز می باشد،اما واقعیت این است که در بسیاری از حالات اپراتور سیستم توزیع تاثیر یا کنترلی بر مکان و سایز دی جی تا اندازه ایی ندارد.با این حال مکان یابی دی جی به شدت بر بهره برداری سیستم توزیع تاثیر می گذارد.مکان یابی نامناسب دی جی ممکن است تلفات سیستم و هزینه ی سرمایه گذاری و بهره برداری شبکه را افزایش دهد.در مقابل،مکان یابی بهینه ی دی جی می تواند پروفیل ولتاژ شبکه، جریان ها و تلفات را کاهش دهد و کیفیت توان و قابلیت اطمینان در تولید انرزی را افزایش دهد.در این نوشتار نیز میخواهیم با در نظر گرفتن ساختار هیبرید این منابع و نیز عدم قطعیت آن ها در بازار برق و همچنین در نظر گرفتن ضریب رشد بار مشترکین به منظور بهبود پایداری ولتاز،مکان یابی بهینه انجام داده و تاثیرات آن را بر بهبود پروفیل ولتاژ باس ها مورد بررسی قرار دهیم

Keywords:

مکان یابی دی جی هیبرید،عدم قطعیت،بازار برق،ضریب رشد بارمشترکین،بهینه سازی انبوه ذرات،شبیه سازی مونت کارلو

Paper COI Code

This Paper COI Code is KAUCEE02_219. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1197790/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمدی یزدی، علیرضا و شجاعی، علی اصغر،1397،جایابی منابع تولید پراکنده با در نظر گرفتن ضریب رشد بار مشترکین به منظور بهبود پایداری ولتاژ،Second National Conference on Modern Research in Electrical, Computer and Medical Engineering،Kazerun،https://civilica.com/doc/1197790

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,198
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support