ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یافتن جای پارک هوشمند در شبکه های خودرویی با استفاده از اتوماتای یادگیر

Year: 1397
COI: KAUCEE02_220
Language: PersianView: 144
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محسن شریعتی نژاد - کارشناسی ارشد، فناوری اطلاعات، دانشگاه آزاد اسلامی، دزفول
اعظم ستایش کیا - کارشناسی ارشد، نرم افزار کامپیوتر، دانشگاه پیام نور، تهران شمال

Abstract:

این پژوهش باهدف یافتن جای پارک هوشمند در شبکه های خودرویی با استفاده از اتوماتای یادگیر انجامشده است. در ابتدای امر باید محل تقریبی مقصد خود را مشخص کنیم سپس الگوریتم ما مکان مناسبی با کمترین بعد فاصله را برای ما رزرو میکند و با توجه به سابقه ما و پارامترهایی مانند مکان آغازین حرکت ما، ساعت حرکت و ترافیک مسیر ما تا مقصد با استفاده از اتوماتای یادگیر تصمیم می گیرد که این مکان را با چه کیفیتی و در چه زمانی رزرو کند زیرا تمام تلاش ما در این مقاله استفاده حداکثری از زیرساختها میباشد. در این مقاله ما در گام اول با تقسیم محله های موجود بهصورت ساختار درختی و سازماندهی جاهای پارک در این ساختار، سیستم مدیریتی خود را پایهریزی میکنیم که هر بخش دارای مدیریتی مجزا میباشد و درخواستهای رسیده شده برای جای پارک هر قسمت به مدیریت آن قسمت ارسال شده و آن قسمت در صورت وجود جای مناسب، جای پارک را برای درخواست ارسالی، رزرو میکند. یکی از اهداف ما در این مقاله استفاده حداکثری از منابع موجود میباشد به همین منظور ما در هر بخش اتوماتای یادگیری تعبیه میکنیم که وظیفه آن تخمین زمان رسیدن خودرویی است که مکان را رزرو کرده است تا در بازه زمانی رزرو کردن مکان و رسیدن خودرو بتوان از این مکان استفاده حداکثری را برده و در صورت امکان این مکان را در اختیار خودروهای دیگر قرارداد.

Keywords:

شبکه خودرویی، اتوماتای یادگیر، بهینه سازی ، جای پارک هوشمند، ساختار درختی.

Paper COI Code

This Paper COI Code is KAUCEE02_220. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1197791/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شریعتی نژاد، محسن و ستایش کیا، اعظم،1397،یافتن جای پارک هوشمند در شبکه های خودرویی با استفاده از اتوماتای یادگیر،Second National Conference on Modern Research in Electrical, Computer and Medical Engineering،Kazerun،https://civilica.com/doc/1197791

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,243
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support