ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ترکیب بندی مجدد تغذیه گر توزیع چند منظوره برای بهبود پایداری موقتی و کاهش قطع برق و هزینه عملیاتی، با استفاده از یک الگویتم تکاملی ارتقا یافته در حضور تولید توزیع شده

Year: 1397
COI: KAUCEE02_221
Language: PersianView: 132
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی مصطفائی - دانشجوی کارشناسی ارشد برق – قدرت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

Abstract:

این مقاله، یک روش الگوریتم تکاملی چند منظوره برای ترکیب بندی مجدد تغذیه گر توزیع (DFR) با تولید توزیع شده (DG)، در یک سیستم کاربردی ارائه می کند. با در نظر گرفتن ثابت کم اینرسی واحدهای DG به منظور دستیابی به پایداری (ثبات) گذراو موقتی DG ها و در نظر گرفتن آن ها، یکی از مباحث اصلی سیستم های برق می باشد. بویژه زمانی که نفوذ DG ها اندک است، تاثیرات آن ها در پایداری (ثبات موقتی سیستم توزیع، را می توان نادیده گرفت. بهرحال، وقتی که نفوذ DG افزایش می یابد، پایداری موقتی آن ها را باید در نظر گرفت. (هر چه DG بیشتر باشد، مباحث انتقالی بیشتری است.) به این منظور، مساله DFR بوسیله یک الگوریتم جستجوی گرانش (جاذبه ای) تقویت شده (EGSA)، حل شده است تا شاخص پایداری گذرا را افزایش دهد و قطع شدن آن و هزینه عملیاتی آن در یک سیستم آزمایش توزیع را با میکروتوربین های متعددی کاهش دهد. بازدهی روش معرفی شده، براساس یک سیستم ۳۳ باس اصلی مورد بررسی قرار گرفته است. برای دستیابی به شرایط کاربردی و با درنظر گرفتن جزئیات مدل های دینامیکی ژنراتورها و دیگر دستگاه های الکتریکی در سیستم برق، شبیه سازی و برنامه نویسی این روش، با استفاده از نرم افزاری کارخانه برق Digsilent انجام گرفت.

Keywords:

ترکیب بندی دوباره تغذیه گر توزیع، تولید توزیع شده، الگوریتم های تکاملی، زمان پاکسازی اصلی، پایداری گذرا

Paper COI Code

This Paper COI Code is KAUCEE02_221. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1197792/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مصطفائی، علی،1397،ترکیب بندی مجدد تغذیه گر توزیع چند منظوره برای بهبود پایداری موقتی و کاهش قطع برق و هزینه عملیاتی، با استفاده از یک الگویتم تکاملی ارتقا یافته در حضور تولید توزیع شده،Second National Conference on Modern Research in Electrical, Computer and Medical Engineering،Kazerun،https://civilica.com/doc/1197792

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 2,784
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support