ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

دارایی های نامشهود دیجیتال و چالش های پیش روی

Year: 1400
COI: MNGC04_004
Language: PersianView: 83
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

عصر حاضر، عصر دانایی و اقتصاد مبتنی بر دانش است و برای این که سازمان ها و شرکت ها بتوانند پابرجا بمانند نباید فقط بردارایی های مشهود متکی باشند. بلکه توانمندی سازمان ها در به کارگیری از دارایی های نامشهود که موجد اصلی ارزش کسب وکار و یک منبع مزیت رقابتی مهم هستند، باعث موفقیت، سودآوری و بقایشان در عرصه رقابت می شود. طبق تحقیقات به عملآمده، ارزش بازار شرکت ها را عمدتا دارایی های غیرملموس که به آن ها دارایی های نامشهود یا سرمایه فکری می گویند، تعیینمی کند. از این رو ارزش اقتصادی دارایی های نامشهود به مراتب خیلی بیشتر از دارایی های مشهود و فیزیکی است. با این حالدارایی های نامشهود چالش های زیادی را بر سر راه خود می بینند که یکی از شناخته شده ترین آن ها این است که این داراییها که به نوبه خود منبع دانش و نوآوری های بیشتر هستند، معمولا به واسطه ی استاندارد های جاری حسابداری به ندرت درصورت های مالی گنجانده می شوند.هدف این مقاله بررسی چالش های پیش روی دارایی های نامشهود به ویژه دارایی های دیجیتال به عنوان زیر مجموعه ای از ایندارایی های مهم با رجوع به استاندارد های بین المللی حسابداری ۳۸ (IAS) است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MNGC04_004. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1217464/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ره انجام، فرهود،1400،دارایی های نامشهود دیجیتال و چالش های پیش روی،Fourth National Conference on Accounting Management and Industrial Engineering،Kish Island،https://civilica.com/doc/1217464

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support