ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تعمیر و نگهداری و جداسازی قطعات انسان محور در تولید پایدار

Year: 1400
COI: IMEACONF01_122
Language: PersianView: 130
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

معین طغرلی - کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه فرهیختگان کرمان

Abstract:

این مقاله با ھدف افزایش دخالت انسان در تعمیر و نگهداری تجهیزات و جداسازی قطعات محصول ، که در برنامه ریزی پایان عمر محصول (EOL) و دستیابی به تولید پایدار ضروری است.عملیات نگهداری می تواندطول تولید ماشین آلات را افزایش دھد ، در حالی که جداسازی قطعات یک مرحله اساسی در فرآیندھای EOLمانند استفاده مجدد ، بازیافت و بازسازی است. قابل ذکر است ، بیشتر فعالیت ھای نگهداری و عملیات جداسازی قطعات ھنوز به صورت دستی انجام می شود. از این رو ، یک چارچوب یکپارچه که عوامل انسانی مناسب و شرایط ارگونومیک را در این دو مرحله در نظر گرفته است ، پیشنهاد شده است. ابتدا ، مروری بر رویکردھای فعلی در تولید پایدار ، مانند خدمات مهندسی در طول زندگی و نگهداری مداوم ، که در آن شکاف ھای موجود در فرآیندھای تولید فعلی مشخص شده است ، ارائه شده است. در مرحله بعدی ، یک چارچوب یکپارچه برای نگهداری و جداسازی قطعات بر اساس تعامل پیشرفته رایانه انسان و تکنیک ھای محاسبات نرم توصیف شده است. در مرحله تعمیر و نگهداری ، یک شبکه حسگر که مراحل انجام شده توسط کاربر در طول عملیات تعمیر و نگهداری را ردیابی می کند ، اجرا می شود. این داده ھا و اطلاعات ردیابی سپس به عنوان مبنایی برای مقایسه برای دستیابی به اطلاعات مربوط به کیفیت نگهداری و ارائه بازخورد ارگونومی در زمان واقعی با استفاده از رویکرد نمودار سلسله مراتبی جداسازی قطعات برای بهینه سازی جداسازی قطعات با در نظر گرفتن فاکتورھای انسانی عمل می کنند. مطابق با مفهوم Industry ۴.۰ این چارچوب (۱) بهبود کیفیت نگهداری با در نظر گرفتن مراحل ردیابی در حین عملیات جداسازی قطعات و نگهداری و(۲) نظارت و در نظر گرفتن رفاه اپراتورھا را امکان پذیر می سازد. مطالعات موردی برای نشان دادن چارچوب پیشنهادی و به دنبال آن بحث و نتیجه گیری با کارھای آینده انجام می شود.

Keywords:

عوامل انسانی ، ارگونومی ، نگهداری ، برنامه ریزی جداسازی قطعات ، کارخانه ھوشمند

Paper COI Code

This Paper COI Code is IMEACONF01_122. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1220735/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
طغرلی، معین،1400،تعمیر و نگهداری و جداسازی قطعات انسان محور در تولید پایدار،1st International Conference on Industrial Engineering, Management, Economy and Accounting،https://civilica.com/doc/1220735

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support