Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

آموزش زیست محیطی از طریق سازمان های مردم نهاد

سومین همایش بین المللی روانشناسی، علوم تربیتی و مطالعات اجتماعی
Year: 1399
COI: RAVAN03_092
Language: PersianView: 103
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

زهرا زارعی - دانشجوی کارشناسی ارشد، رشته تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش گرایش تعلیم و تربیت اسلامی

Abstract:

هدف از این مطالعه بررسی و تحلیل سرفصل ها و مباحث آموزش زیست محیطی از طریق سازمان های مردم نهاد است و همچنین از دیگر اهداف آن به بررسی و شناسایی چالش های فراروی این سازمان می پردازد. با توجه به ماهیت موضوع و اهداف تحقیق، برای این پژوهش از روش تحقیق توصیفی استفاده شده است و داده های تحقیق از طریق مطالعه کتب و بررسی اسناد و مدارک جمع آوری شده است. نتایج این تحقیق گویای این مطلب است که سازمان های مردم نهاد نقش بسار بارز و موثری در آموزش چگونگی استفاده از محیط زیست و حفظ محیط زیست را دارا هستند، سازمان های مردم نهاد زیست محیطی از مراکزی هستند که می توانند مشارکت های مردمی را در حفاظت از محیط زیست جهت دهی و هدایت کرده، با متمرکز نمودن تلاش های فردی و جمعی بازدهی را افزایش دهند. مسئله محیط زیست امروزه به بحران جهانی و فراگیر تبدیل شده و چنانچه به صورت عملی و جدی برای رفع این معضل چاره اندیشی نشود، بشر با فاجعه عظیمی مواجه خواهد شد که حیات او بر روی کره زمین ناممکن خواهد ساخت. سازمان های دولتی و بین المللی عمده ترین مراکز مقابله با مسائل زیست محیطی و تصمیم گیری در مورد آنها هستند ولی با توجه به گستردگی مسئله نیازمند ایجاد سازمان های مردم نهاد خواهند بود.

Keywords:

حقوق محیط زیست , سازمان های مردم نهاد , مشارکت

Paper COI Code

This Paper COI Code is RAVAN03_092. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1223505/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زارعی، زهرا،1399،آموزش زیست محیطی از طریق سازمان های مردم نهاد،Third International Conference on Psychology, Educational Sciences and Social Studies،Hamadan،https://civilica.com/doc/1223505

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support