Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Book
Title

راهنمای نصب پنجره های ساختمانی از جنس یو پی وی سی

راهنمای نصب پنجره های ساختمانی از جنس یو پی وی سی
رده بندی دیویی : 668/4236
ISBN : 978-600-113-163-9
رده بندی کنگره : 1396 3م85پ/1180 TPشماره کتابشناسی ملی: 4766874
COI: R-1223881Publish: 1 June 2021
Publish Year: 1396Page: 162
زبان اصلی Book: Persian دسته بندی علمی Book: مهندسی عمران (عمومی)
View: 273

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Book را که دارای 162 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

در بین عناصر ساختمانی، پنجره ها از اهمیت خاصی برخوردارند، زیرا عملکردها و انتظارات متعددی در مورد آنها مطرح است، که مهم ترین آنها عبارتند از ایجاد امکان رویت و ارتباط با محیط خارج ، ایجاد امکان بهره گیری از نور طبیعی، محافظت فضاهای داخل ساختمان از محیط خارج، هوابندی، آب بندی، مقاومت در برابر باد ، تامین ایمنی و امنیت، تامین شرایط آسایش ساکنین (حرارتی، صوتی، …)، مقاومت در برابر نیروهای اعمال شده در حین بهره برداری و دوام و حفظ کارآیی. بدیهی است با توجه به عملکردهای متعدد مورد انتظار، طراحی، تولید و نصب پنجره ها نیز حائز اهمیت ویژه ای می باشد. این راهنما با هدف تعیین اصول و روش های نصب و همچنین رفع بعضی ابهامات موجود در این زمینه تهیه شده است. مجموعه حاضر شامل پنج فصل است. در چهار فصل آن به ارائه توضیحات کلی در خصوص برخی از روش هایی که به عنوان راه حل پیشنهادی برای نصب پنجره در داخل جدارهای پوسته خارجی در ساختمان های نوساز و موجود مطرح هستند، پرداخته شده است. فصل اول این راهنما، شامل تعاریف، انتظارات عملکردی و تعهدات لازم بر ای انطباق پنجره با انتظارات تعیین شده می باشد. در فصل دوم، ملاحظات کلی لازم قبل از آغاز عملیات نصب شامل محصولات و قطعات جانبی مورد نیاز برای نصب پنجره و اصول کلی حمل، جابجایی و انبارداری در پای کار تشریح گردیده است. در فصل سوم و چهارم این مجموعه به روش های نصب پنجره یوپی وی سی و وضعیت موجود گشودگی محل نصب پنجره، به ترتیب در ساختمان های نوساز و موجود، پرداخته شده است. در فصل پنجم، پس از شناسایی و ارزیابی روش های موجود به کار گرفته شده در ضوابط و استانداردها برای نصب پنجره های ساختمان ی در داخل و خارج از کشور، مطرح ترین جزئیات اجرایی نصب پنجره در پوسته خارجی ساختمان با عایق کاری حرارتی ارائه شده است. 

Book COI Code

This Book COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1223881/

فهرست مطالب Book

(برای نمایش کلیک نمایید)

طرحهای پژوهشی و مطالعاتی کشور

Research Info Management

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support