ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Book
Title

مروری بر سرمایه گذاری در بخش حمل ونقل زمینی

رده بندی دیویی : 388/0955
ISBN : 978-600-113-180-6
رده بندی کنگره : 1396 2ب2 آ/692/2 Heشماره کتابشناسی ملی: 5033612
COI: R-1224277Publish: 2 June 2021
Publish Year: 1396Page: 125
زبان اصلی Book: Persian دسته بندی علمی Book: حمل و نقل - مهندسی راه و ترابری
View: 21

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Book را که دارای 125 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

سرمایه به عنوان یک عامل مهم در تولید، نقش اساسی و تعیین کننده ای در فرآیند تولید تمامی بخش های اقتصادی دارد. از طرفی با توجه به اهمیت گسترش شبکه ی حمل ونقل زمینی و نقش آن در اقتصاد، سرمایه گذاری در این بخش ها نقش مهمی در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور دارد. در این مطالعه تاثیر سرمایه گذاری در بخش حمل ونقل زمینی بر رشد ارزش افزوده بخش حمل ونقل زمینی کشور با استفاده از مدل رشد نئوکلاسیک و الگوی خودرگرسیون برداری و نرم افزارهای Microfit و Eviews تخمین زده شده است. نتایج ناشی از تخمین حاکی از آن است که افزایش یک درصد در نسبت سرمایه گذاری های انجام شده در بخش حمل ونقل جادهای بر تولید ناخالص داخلی آن بخش موجب بالا رفتن نرخ رشد ارزش افزوده این بخش به میزان ۰/۲۱۳ درصد خواهد شد. همچنین نتایج ناشی از تخمین در بخش حمل ونقل ریلی نیز حاکی از آن است که افزایش یک درصد در نسبت سرمایه گذاری های انجام شده در بخش حمل ونقل ریلی بر تولید ناخالص داخلی آن بخش موجب بالا رفتن نرخ رشد ارزش افزوده این بخش به میزان ۰/۲۱۳ درصد خواهد شد. 

Book COI Code

This Book COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1224277/

فهرست مطالب Book

(برای نمایش کلیک نمایید)

Research Info Management

New Books

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support