ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Book
Title

راهنمای برنامه ریزی و طراحی شهری بهینه سازی مصرف انرژی در مقیاس محله

رده بندی دیویی : 307/12160955
ISBN : 978-600-113-188-2
رده بندی کنگره : 1397 9م9الف/166 HTشماره کتابشناسی ملی: 5163452
COI: R-1224490Publish: 3 June 2021
Publish Year: 1397Page: 254
زبان اصلی Book: Persian دسته بندی علمی Book: معماری و شهرسازی
View: 236

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Book را که دارای 254 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

پروژه «شهرهای جدید، توسعه بافت شهری بر اساس بهره وری انرژی در منطقه تهران- کرج» یکی از پروژه های تحقیقاتی و کاربردی مشترک میان دولت ایران و آلمان است که راستای طرح بین المللی «کلانشهرهای آینده در حال تعادل» تعریف شده است. یکی از دستاوردهای پروژه مذکور، تدوین ضوابط و راهکارهای عمومی طراحی با هدف بهینه سازی مصرف انرژی در مقیاس محله است. کتاب حاضر با هدف استخراج اصول و معیارهای تدوین شده در پروژه مذکور که در چارچوب مصرف بهینه انرژی و سایر منابع طبیعی در مقیاس محله ارائه شده اند، تدوین و تالیف شده است. با توجه به اهمیت موضوع توسعه پایدار و مصرف بهینه منابع در کشور، راهکارهای پیشنهادی می تواند دستورکار و الگویی برای توسعه شهری قرار گیرد. به این منظور، نتایج مطالعه مذکور در سه فصل ارائه می شود : فصل اول به ارائه نتایج به دست آمده از پروژه پایلوت انجام شده در شهر جدید هشتگرد اختصاص دارد. در فصل دوم، محورها و اصول کلی راهنما به صورت مفصل معرفی خواهد شد و فصل سوم نیز به جمع بندی و تدوین اصول نهایی اختصاص خواهد داشت. مباحث مقدماتی مربوط به چالش های شهرسازی ایران و ضرورت تدوین راهنما و همچنین مقایسه تطبیقی جایگاه مبحث انرژی در سیستم برنامه ریزی شهری آلمان و ایران که پیش زمینه تدوین راهنما هستند، به صورت پیوست راهنما، ارائه شده اند. 

Book COI Code

This Book COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1224490/

فهرست مطالب Book

(برای نمایش کلیک نمایید)
Support