Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Book
Title

دستورالعمل طراحی و اجرای دیوارهای ساخته شده از بلوک های بتن هوادار اتوکلاو شده (AAC)

دستورالعمل طراحی و اجرای دیوارهای ساخته شده از بلوک های بتن هوادار اتوکلاو شده (AAC)
رده بندی دیویی : 666/893
ISBN : 978-600-113-193-6
رده بندی کنگره : 1397 5د9خ/439 TAشماره کتابشناسی ملی: 5213493
COI: R-1224496Publish: 4 June 2021
Publish Year: 1397Page: 132
زبان اصلی Book: Persian دسته بندی علمی Book: مهندسی عمران (عمومی)
View: 777

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Book را که دارای 132 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

وقوع زلزله های اخیر در سطح کشور و همچنین آسیب های ایجاد سده در دیوارهای بلوک AAC تحت اثر بارهای سرویس نشان داد که یکی از مشکلات اساسی صنعت ساخت و ساز کشور نحوه اجرا و مهار مناسب دیوار های غیر سازه ای داخلی و خارجی در ساختمان ها از جمله دیوارهای ساخته شده از بلوک AAC می باشد . با وجود بهبود وضعیت ساخت و ساز در کشور و حفظ پایداری سازه ای ساختمان های مهندسی ساز هنوزاجرای متداول این دیوار ها در حال حاضر در کشور به صورت میان قابی است، در حالیکه برای اثر آن بر تیر ها و ستون ها و بار های خارج از صفحه آن و اثر خیز و تغییر تیرها برروی دیوار هیچگونه تمهیدی اندیشه نشده است که نتیجه آن خرابی و ترک این دیوار ها و همچنین تاثیر گذاری آن ها در ایجاد سازه ای در هنگام زلزله بوده است . در این راستا با همکاری و حمایت انجمن صنفی کارفرمائی تولیدکنندگان بتن سبک اتوکلاوشده، مطالعات و آزمایشات گسترده لرزه ای بر روی انواع مختلف این دیوار ه، نوع و مشخصات ماده چسباننده و جزئیات اتصالات آن ها انجام شد و با توجه به نتایج بدست آمده دستور العمل موجود جهت طراحی و اجرای دیوار با استفاده از این بلوک های تهیه گردید. تیم تحقیفاتی پروژه وظیفه خود می داند از همکاری ها و حمایت های اعضای انجمن در انجام این مطالعات تشکر و قدردانی نماید. امید است که این دستورالعمل برای جامعه مهندسی کشور مفید و قابل کاربرد باشد. 

Book COI Code

This Book COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1224496/

فهرست مطالب Book

(برای نمایش کلیک نمایید)

طرحهای پژوهشی و مطالعاتی کشور

Research Info Management

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support