ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر رنگ ها در کودکان دبستانی

Year: 1400
COI: MEPCONF03_047
Language: PersianView: 20
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

رنگ به عنوان سمبلی مشخص همواره از دیر و باز مورد توجه بوده است و به عنوان متغییری مهم در پویایی ساکنین نقش بسزایی دارد. انساناز طریق احساس محیط را درک می کند و به آن پاسخ می دهد، رنگ یکی از مولفه های مهم در احساس محیط است. ارتباط انسان با رنگتنها با حس بینایی نمی باشد، در علم روانشناسی رنگ سرشار از نیروی خارق العاده است که از طریق حس پنچگانه بر روی انسان اثر میگذارد، انسان با رنگ یک مکان درک از آن را به صورت انتزاعی به مغز می رساند و سپس آن مکان را در می یابد. دانش آموزان ساعات زیادی رادر مدار برای آموزش سپری می کنند، لذا نیاز به ایجادبستری برای مقابله با خستگی دانش آموزان به منظور پویایی می باشیم. در اینپژوهش با هدف بررسی تاثیر رنگ در پویایی کودکان در مدار به منظور ارائه راه حل هایی برای ایجاد مکانی پویا برای مدار انجام شده است.

Keywords:

رنگ ، پویایی کودک ، مدارس ابتدایی

Paper COI Code

This Paper COI Code is MEPCONF03_047. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1226137/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مختاری، مریم،1400،بررسی تاثیر رنگ ها در کودکان دبستانی،Third Conference on Management, Educational, Social and Psychological Sciences،Mashhad،،،https://civilica.com/doc/1226137

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support