ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیر دین بر نظام آموزشی

Year: 1400
COI: SSCONF07_032
Language: PersianView: 31
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فاطمه مرادی نیا - پردیس زینب کبری (س) دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی

Abstract:

هر آموزش و پرورش از جمله مهمترین نهادها در هر کشوری است که می توان تغییر و تحولی عظیم به واسطه آن درکشور ایجاد نمود. حال آنکه باوجود اینکه دین در هر کشوری در ابعاد مختلف آن سایه افکنده است و بالاخص در کشورعزیزما دین مبین اسلام در مسائل و موارد گوناگون برنامه های مختلف دارد. روش تحقیق از نوع کتابخانه ای می باشد کهبا بهره گیری از منابع و کتب علمی در طول یک ماه به طول انجامید. ابتدا تاثیر دین در ابعاد مختلف جامعه و همچنینتربیت دینی که در حال حاضر در مدارس در سایه دین مبین اسلام اتفاق می افتد مورد بررسی قرار گرفت. در نهایت بهبررسی تاثیر دین بر نظام آموزشی یا به عبارت بهتر آموزش و پرورش پرداختیم. در نهایت مشخص گردید که دین درتمام لایه لایه جامعه رسوخ کرده است و آموزش و پرورش نیز از این امر مستثنی نیست. جوانان به جد به دین معتقدند واز ابعاد مختلف آن باخبرند اما در رفتار انان این دین قابل لمس و مشاهده نیست. مشخص گردید که بواسطه دین میتوان دانش آموزان را در مسیر درست و علمی هدایت کرد و آنانی که در درس دچار تنبلی و بازیگوشی هستند را به کمکدین به مسیر کسب علم آورد.

Keywords:

دین، آموزش و پرورش، تربیت

Paper COI Code

This Paper COI Code is SSCONF07_032. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1226771/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مرادی نیا، فاطمه،1400،تاثیر دین بر نظام آموزشی،7th National Conference on Research in Social Sciences and Psychology of Iran،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1226771

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,168
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support