ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر تسهیم اطلاعات در تجارت اجتماعی بر هم آفرینی برند با نقش میانجی حمایت اجتماعی و کیفیت ارتباط در اینستاگرام

Year: 1400
COI: ICIMM01_020
Language: PersianView: 385
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سعید عبدالمنافی - استادیار، گروه مدیریت، دانشگاه پیام نور، خوانسار، اصفهان، ایران
یاسمین دلال باشی اصفهانی - دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه مدیریت، دانشگاه پیام نور، خوانسار، اصفهان، ایران

Abstract:

مصرف کنندگان از طریق سایت های شبکه های اجتماعی قادر به تاثیر بر روی برندها هستند، که این امکان را برای مصرف کنندگانفراهم می کند تا در روابط خود با تولید کنندگان محتوای فعال داشته باشند. برای درک بیشتر ارزش هم آفرینی برند، با استفاده از تئوریتجارت اجتماعی و ادبیات موجود، مدلی را برای هم آفرینی برند براساس تسهیم اطلاعات تجارت اجتماعی، پشتیبانی اجتماعی و کیفیتروابط، با رعایت حریم خصوصی به عنوان مجری ایجاد می شود. این پژوهش که توصیفی- پیمایشی از نوع همبستگی با ماهیت کاربردی واز لحاظ زمانی مقطعی می باشد با هدف «بررسی تاثیر تسهیم اطلاعات در تجارت اجتماعی بر هم آفرینی برند با نقش میانجی حمایتاجتماعی و کیفیت ارتباط در اینستاگرام» انجام می گیرد. جامعه آماری این پژوهش شامل کلیه کاربران پیج های فروش لوازم آرایشی وبهداشتی در اینستاگرام است که با استفاده از جدول مورگان برای جامعه نامحدود تعداد ۳۸۴ نفر به روش در دسترس به عنوان نمونهآماری انتخاب می شود. ابزار گردآوری اطلاعات در پژوهش، پرسشنامه محقق ساخته ای که از منبع تجویدی و همکاران ( ۲۰۱۸ ) اقتباسگردیده است می باشد. برای اندازه گیری روایی پرسشنامه ها از روش سازه و برای تعیین پایایی آن آلفای کرونباخ محاسبه شد. برای تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزار Smart Pls۳ و آزمون فرضیات از روش معادلات ساختاری (SEM) استفاده شد. نتایج نشان دادتسهیم اطلاعات در تجارت اجتماعی بر هم آفرینی برند، حمایت اجتماعی، کیفیت ارتباط تاثیر داشت؛ همچنین حمایت اجتماعی برکیفیت ارتباط و کیفیت ارتباط بر هم آفرینی برند تاثیر داشت؛ ولی نگرانی حریم خصوصی رابطه بین تسهیم اطلاعات در تجارت اجتماعیو هم آفرینی برند را تقویت نکرد. در نهایت پیشنهاداتی برای بهبود هم آفرینی برند ارائه گردید.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICIMM01_020. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1227055/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عبدالمنافی، سعید و دلال باشی اصفهانی، یاسمین،1400،بررسی تاثیر تسهیم اطلاعات در تجارت اجتماعی بر هم آفرینی برند با نقش میانجی حمایت اجتماعی و کیفیت ارتباط در اینستاگرام،First International Conference on Industrial Marketing Management،Tehran،https://civilica.com/doc/1227055

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 55,963
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support