ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی جایگاه حمل و نقل سبز در توسعه اقتصادی پایدار شهری

Year: 1399
COI: URIC01_141
Language: PersianView: 364
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهدی نیک اقبال - کارشناس ارشد علوم سیاسی، دانشگاه شهرضا، فعال در بخش امور شهری شهرداری

Abstract:

پژوهش حاضر با هدف بررسی جایگاه حمل و نقل سبز در توسعه اقتصادی پایدار شهری انجام شد. این پژوهش از نظر هدف نظری و از نظر ماهیت تحلیلی است. روش گردآوری داده ها برای بررسی هدف تحقیق به صورت اسنادی بود و استخراج اطلاعات به صورت کتابخانه ای بود. محقق به جمع آوری اطلاعات از طریق بررسی منابع معتبر و گوناگون مرتبط با موضوع پژوهش پرداخته و در نهایت مطالب مرتبط را استخراج و جمع بندی نموده است. نتایج نشان داد ایده تکنولوژی سبز متمرکز بر تولید محصولاتی است که می توانند به طور کامل احیا شوند یا دوباره مورد استفاده قرار گیرند. یکی از اهداف مهم حمل و نقل سبز تغییر الگوی تولید و مصرف برای کاهش ضایعات و آلودگی است. با توجه به وضعیت کنونی و افزایش آلودگی های زیست محیطی و افزایش مصرف سوخت استفاده از خودروهای هیبریدی راهی کارآمد برای داشتن آینده ای بهتر می باشد و از آنجا که اطلاع جوامع در این خصوص روز به روز در خال افزایش است تقاضا نیز افزایش می یابد.پس دولت ها باید راهکارهایی را ارائه دهند تا بتوانند این فناوری را با کمترین هزینه و بیشترین کارایی به کارگیرند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is URIC01_141. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1227742/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نیک اقبال، مهدی،1399،بررسی جایگاه حمل و نقل سبز در توسعه اقتصادی پایدار شهری،The first national conference on urban regeneration in the Iranian city،Bojnord،https://civilica.com/doc/1227742

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support