ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تاثیرات آموزش هنر در پرورش خلاقیت و ارتقای سلامت روانی دانش آموزان

Year: 1399
COI: RAVAN03_352
Language: PersianView: 349
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد جامه - کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی دانشگاه باختر واحد ایلام
سمیه مرادیان - کارشناسی علوم تربیتی پردیس امام جعفر صادق واحد ایلام
مژگان اسفندیارپور - کاردانی زبان و ادبیات فارسی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد کرمانشاه
آفاق ویسمرادی - کارشناسی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور واحد ایلام
کبری صیدی - کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی، دانشگاه پیام نور واحد ایلام

Abstract:

هنر را می توان یکی از کارآمدترین ابزار و روش های تربیت آدمی در عصر امروز به شمار آورد که نتایج و آثارش در ابعاد گوناگون، به ویژه در زمینه خلاقیت و سلامت روانی، از مهمترین آنها است. با توجه به این که هنر می تواند با درنظر گرفتن نیازهای عالی آدمی وی را به مراحل نهایی تکامل رهنمون گردد، ضرورت بهره گیری از آن در مدارس به منظور رشد خلاقیت و ارتقای سلامت روانی دانش آموزان بیش از پیش احساس می شود و از آنجایی که هنر مورد علاقه دانش آموزان است و جایگاه والایی در روش های تربیتی دارد، می تواند به عنوان یک ابزار در خدمت آموزش و پرورش دانش آموزان در دوره های مختلف تصیلی قرار گیرد و اهداف کلی و غایی نظام تعلیم و تربیت را محقق سازد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is RAVAN03_352. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1228106/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جامه، محمد و مرادیان، سمیه و اسفندیارپور، مژگان و ویسمرادی، آفاق و صیدی، کبری،1399،تاثیرات آموزش هنر در پرورش خلاقیت و ارتقای سلامت روانی دانش آموزان،Third International Conference on Psychology, Educational Sciences and Social Studies،Hamadan،https://civilica.com/doc/1228106

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 448
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support