ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مشاوره مالی حرفه ای، راهکاری مناسب در خود کنترلی و رفتار پس انداز خانوار

Year: 1399
COI: EMAC05_099
Language: PersianView: 106
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهناز زارع - دانشجوی رشته مهندسی مالی و مدیریت ریسک، کارشناسی ارشد دانشگاه علم و هنر یزد

Abstract:

هدف نهایی ما از یک مشاوره و مدیریت مالی شخصی، تنها رسیدن به یک تعادل در وضعیت مالی نیست، بلکه با برنامه ریزی صحیح و مدیریت هوشمند مسائل مالی می خواهیم در کنار رسیدن به اهداف مالی به آرامش مالی در زندگی برسیم. به خوبی مشخص است که افراد در صورتی که اطلاعات و دانش لازم در خصوص مسائل مالی خود نداشته باشند، تصمیم نادرست یا غیر بهینه گرفته و در مدیریت مسائل مالی خود دچار مشکل می شوند ودر نتیجه سبب نارضایتی خود شده و صدمات جبران ناپذیری را به خود و پیکره اقتصاد وارد می نمایند و در صورتی که این تصمیمات نادرست فراگیر شود، می تواند منجر به بازدارندگی رشد اقتصادی گرددد. در دهه گذشته تصمیم گیری در زمینه های اقتصادی با کمک گرفتن از یک مشاور حرفه ای مالی در میان خانوارها رایج شده است. هدف این تحقیق بررسی تاثیر توصیه حرفه ای مالی و خود کنترلی بر روی رفتار پس انداز خانوار می باشد. مشاوران مالی در میان خانوارها رایج شده است. هدف این تحقیق بررسی تاثیر توصیه حرفه ای مالی و خودکنترلی بر روی رفتار پس انداز خانوار می باشد. مشاوران مالی به عنوان نیروی انسانی متخصصف می توانند به ما یاد دهند که چطور دارایی ها، بدهی ها و سرمایه خود را مدیریت کنیم، چطور درآمد خود را افزایش داده و هزینه های خود را کنترل نماییم، چطور پس انداز کرده و چگونه از این پس انداز استفاده نموده و چگونه سرمایه گذاری کنیم. هدف از انجام این پژوهش، ارائه یک پیش زمینه ای از اهمیت روزافزون توصیه حرفه ای مالی در تصمیم گیری خانوارها طی دهه های اخیر و همچنین مشاوره مالی حرفه ای، راهکاری مناسب در خود کنترلی و رفتار پس انداز خانوار اختصاص دارد.

Keywords:

مشاور مالی، خود کنترلی، پس انداز خانوار، مدیریت مالی پس انداز

Paper COI Code

This Paper COI Code is EMAC05_099. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1231432/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زارع، مهناز،1399،مشاوره مالی حرفه ای، راهکاری مناسب در خود کنترلی و رفتار پس انداز خانوار،5th National Conference on Economics, Management and Accounting،Ahvaz،https://civilica.com/doc/1231432

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 1,410
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support