ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تشخیص هویت دست نوشته با استفاده از ویژگی های مبتنی بر لبه

Year: 1400
COI: TETSCONF07_032
Language: PersianView: 106
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سجاد نوروزی - دانشجو کارشناسی ارشد، مهندسی کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی، دانشگاه شاهد، تهران، ایران

Abstract:

تعیین و تایید هویت بر اساس اطلاعات بیومتریک، یک زمینه تحقیقاتی فعال است که در دهه اخیر موردتوجه بسیاری قرار گرفته است. ویژگی های بیومتریک را می توان به دو دسته عمده ویژگی های فیزیولوژیو ویژگی های رفتاری تقسیم نمود که در بین ویژگی های رفتاری دست خط افراد به راحتی قابل حصولاست. علاوه بر این مطالعه ها نشان می دهند که افراد مختلف دارای دست خط های متفاوتی نیز می باشند.در مسئله تعیین هویت هدف این است که با داشتن یک متن دست نویس، هویت نویسنده آن را مشخصکنیم و در مسئله تایید هویت با داشتن دو متن دست نویس مشخص می گردد که آیا هر دو توسط یکفرد نوشته شده اند یا خیر. که البته این تصمیم گیری با توجه به نمونه هایی از دست خط افراد مختلفانجام می شود. هدف این پژوهش این است که با کمک ویژگی های مبتی بر لبه و با ایده گرفتن از ماتریسهم وقوعی و ویژگی های خروجی از ان مانند همبستگی وانرژی وهم جنسی راه حل جدید برای تعیینهویت برون خط دست نوشته فارسی بیابد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is TETSCONF07_032. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1231683/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نوروزی، سجاد،1400،تشخیص هویت دست نوشته با استفاده از ویژگی های مبتنی بر لبه،7th International Conference on Innovative Technologies in Science, Engineering and Technology،https://civilica.com/doc/1231683

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 4,826
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support