ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش کاربری اراضی در شهرستان میناب

Year: 1400
COI: HAMYARCONF10_030
Language: PersianView: 183
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین پالوری زاده - کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه پیام نور میناب
صغری پالوری زاده - کارشناسی ارشد ژئومرفولوژی دانشگاه آزاد لارستان

Abstract:

توسعه فیزیکی و کاربرد اراضی راهکار غیرقابل انکار در هر شهر است .توسعه ی فیزیکی در شهرهای نواحی کوهستانی به دلیل توپوگرافی و ژئومورفولوژی خاص آنها همیشه با مشکلاتی رو به رو بوده است چنانچه در قرن اخیربا افزایش جمعیت شهرها و نیاز به مسکن که ضرورت هر خانواده ای می باشد این مشکل به دلیل کمبود زمین در سالیان اخیر بیشتر هم شده است .شهرستان میناب هم به دلیل کم بودن زمین صاف و هموار در آن و آزاد نبودن بعضی از اراضی آن در چند سال اخیر توسعه ی فیزیکی آن با مشکلاتی رو به رو بوده است در این تحقیق ما از روش های کتابخانه ای، میدانی( مشاهده و مصاحبه) پیمایشی،کاربردی و توصیفی انجام داده ایم که نتایج حاصل ازآن حاکی از این است که می توان با تغییر کاربری در این منطقه که سال هاست کاربری کشاورزی خود رابه دلیل کم آبی از دست داده به توسعه ی شهر سرعت دهیم همچنین با یک مکان یابی مناسب برای منطقه ی گردشگری به منظور توسعه این شهرستان پیشنهاد دادیم و در آخر شهرستان میناب را به عنوان جایی برای قطب صنعتی مکان یابی کردیم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is HAMYARCONF10_030. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1232662/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پالوری زاده، امین و پالوری زاده، صغری،1400،نقش کاربری اراضی در شهرستان میناب،10th National Conference on Geography and Environment،Shirvan،https://civilica.com/doc/1232662

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 55,963
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support