ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مطالعه شیوه های پیش بینی مبتنی بر وضعیت فشار- کرنش عمیق ساختارهای فونداسیون ایستگاه مترو با در نظر گرفتن مراحل ساخت و ساز آن

Year: 1400
COI: ZAMINCONF01_046
Language: PersianView: 61
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

در این مقاله یک روش کلی برای پیش بینی وضعیت فشار- تنش سازه های عمیق در فونداسیون ایستگاه های مترو ارائه شده است.این روش بر اساس یک سیستم پویا و حلقه باز است- تکنولوژی ساخت و ساز توده سنگی- ایستگاه مترو- که در این سیستمویژگی های ساختاری ایستگاه ها و مراحل ساخت آنها در نظر گرفته می شود و با بررسی تاثیر آن بر روند فرایندهای ژئومکانیکیمورد مطالعه قرار می گیرد. رویکرد مبتنی بر پیشنهادهای تصویری کامل در مورد مقوله فشار- تنش سازه های ایستگاه های مترو وفرونشست حوزه های سطوح (با لحاظ گودال های فرونشست) را فراهم می نماید و می تواند برای توجیه راه حل های ساختاری وفن آوری برنامه ریزی در فضا مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از فضای باز و شیوه سیستم های پویا بر اساس "توده سنگ- سازه وسازه ایستگاه مترو" می تواند تغییرات ساختاری و فن آوری را در مدل پایه ی توسعه یافته برای تنظیم و استفاده ی آن در روند ساختو بهره برداری از ایستگاه مترو در شرایط اضطراری دیگر عوامل جدید توسعه دهد که در این صورت امکانی را فراهم می نماید تااجازه یابد مشکلات ساختاری سازه ها بهسرعت حل شود.

Keywords:

متدولوژی ساخت، مترو، پشتیبانی از ساخت تونل ها، ساخت و ساز

Paper COI Code

This Paper COI Code is ZAMINCONF01_046. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1232906/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
طاهری زاده، علیرضا و عباسی، مریم و صالحی، پژمان،1400،مطالعه شیوه های پیش بینی مبتنی بر وضعیت فشار- کرنش عمیق ساختارهای فونداسیون ایستگاه مترو با در نظر گرفتن مراحل ساخت و ساز آن،The First International Conference on Mining Engineering and Geology،Tehran،https://civilica.com/doc/1232906

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support