ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی مصادیق حکمت و هنر اسلامی در معماری معاصر ایران (نمونه موردی برج شهیاد)

Year: 1400
COI: CAUICNF05_074
Language: PersianView: 99
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهدی آفرینش - دانشجوی کارشناس ارشد معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان .ایران

Abstract:

معماری اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین مظهر های یک بعدی قطعات هنری در کالبد معماری به شمارمی آید با این حال بحران هویت و بی نظمی روزبهروز سیمای شهرها و بناهای کشور را در بر می گیرد.توجه به نیاز های اجتماعی در قالب فرهنگ و به تجلی گاه هنر می تواند استلزامی مناسب جهت بهبودروند آسایشی و هویت گرایی شهری و معماری گردد.نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که هنر چیزی از خواب درآمده و از باطن ظهور رسیده است در واقعهنر از بطن قضیه برمیآید و ظاهر آن مبدل می گردد. هنر دینی تجربه های زیبایی شناختی از امر متعال و قدسیاست و امر قدسی از ساعتی فراتر از ماده و آسمان صادر می شود.در این پژوهش به بررسی مصادیق حکمت و هنر اسلامی در معماری معاصر ایران و به صورت مخصوص دورهپهلوی می پردازیم.

Keywords:

حکمت اسلامی، هنر اسلامی، معماری معاصر ایران، برج شهیاد

Paper COI Code

This Paper COI Code is CAUICNF05_074. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1235501/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
آفرینش، مهدی،1400،بررسی مصادیق حکمت و هنر اسلامی در معماری معاصر ایران (نمونه موردی برج شهیاد)،Fifth International Conference on Civil, Structural and Earthquake Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/1235501

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,624
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support