ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی رابطه بین مدیریت مشارکتی مبتنی بر فضای هوشمند و سیاست گذاری (مطالعه موردی؛ شهرداری خرم آباد)

Year: 1400
COI: TCCONF04_030
Language: PersianView: 111
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد دریکوند - کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی بهداشت و محیط زیست

Abstract:

نزدیک به دو دهه است که در دنیا ارائه انواع خدمات الکترونیکی از سوی سازمان ها آغاز شده است و بسیاری از پژوهشگران ازرویکرد هوشمند سازی دولت سخن گفته اند. با این وجود تعریف دقیقی از دولت هوشمند، اجزاء و ابعاد آن که دارای اجماع باشد وجودندارد. از طرفی هزینه بالای اجرای پروژه های خدمات الکترونیکی در سطح کلان، دولت ها را به مدل سازی اولیه دولت الکترونیکی و کنترل هزینه ها تشویق می شوند. بحث مشارکت عمومی مردم درفرایند سیاستگذاری می باشد. منظورازمشارکت عمومی درواقعمشاوره وگفتمان بین بخش های مختلف جامعه و نظرخواهی از آنها برای اثرگذاری بر فرایند تدوین خط مش ها می باشد. در این مقاله سعی شده است تا با ارائه تعریفی از مشارکت عمومی روش های مختلف مشارکت و فرایند آن و رابطه آن با فرایند سیاستگذاری مورد بحث قرار گیرد. لذا با این هدف، تحقیق حاضر به منظور بررسی تاثیر مدیریت مشارکتی مبتنی بر فضای هوشمند بر سیاست گذاری در شهرداری شهر خرم آباد انجام شده است. روش تحقیق مورد استفاده توصیفی- پیمایشی و از نوع همبستگی می باشد. در این تحقیق ابتدا پایایی پرسشنامه مورد اندازه گیری قرار گرفته که نتایج آزمون آلفای کرونباخ بالا ۰/۸ بوده و پرسشنامه مورد تائید قرار گرفته و سپس از طریق آزمون کلموگروف اسمیرنوف نرمال بودن داده ها مورد تائید قرار گرفت و سپس از طریق نرم افزار لیزرل مدل تحقیق برازش داده شد و فرضیه های تحقیق از طریق معادلات ساختاری مورد آزمون قرار گرفته شد که نتایج تحقیق حاضر نشان داد که تاثیر مستقیم بین مدیریت مشارکتی بر خط مشی گذاری وجود دارد هرگاه کارکنان یک سازمان در فعالیت های سازمان مشارکت داشته باشند و یا حتی حضور داشته باشند و مدیران ارشد سازمان هم به این مسئله توجه داشته باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is TCCONF04_030. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1236570/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دریکوند، محمد،1400،بررسی رابطه بین مدیریت مشارکتی مبتنی بر فضای هوشمند و سیاست گذاری (مطالعه موردی؛ شهرداری خرم آباد)،Fourth International Conference on Science and Technology of the Third Millennium of Iranian Economy, Management and Accounting،Tehran،https://civilica.com/doc/1236570

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support