ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش ماتریس کار و زمان UI، در مدیریت استراتژیک سازمان

Year: 1400
COI: TCCONF04_083
Language: PersianView: 182
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

هژیر حیاتی دهلقی - دانشجوی دکتری مدیریت استراتژیک، مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تهران، ایران- مدیر پشتیبانی پروژه عمرانی خط لوله ۵۶ اینچ انتقال گاز سراسری هفتم- عضو انجمن مدیریت ایران - عضو سازمان بین المللی دانشگاهیان

Abstract:

زمان بندی و مدیریت امور، از جمله ابزارهای یک مدیر موفق است، در دنیایی که هر روزه به پیچیدگی سبک زندگی و کار، افزوده می شود، و نمی توان از نقش زمان و برنامه ریزی، چشم پوشی کرد، ارائه برنامه صحیح با در نظر گرفتن کلیه جزئیات، زمان انجام کار و تنظیم اولویت ها، جایگاهی ویژه داشته و از اهم اصول است. از آن جایی که در روند روزمرگی برنامه های سازمان، گاه پیش می آید که کمبود پرسنل، پیچیدگی کارها، کثرت امور و قلت زمان، موجب عدم اجرای صحیح سیاست ها و برنامه های سازمان توسط پرسنل، کارشناسان، مدیران میانی و در نهایت مدیر و رهبر سازمان می شود، لذا تصمیم بر آن شد تا موضوع در قالب یک مدل ارائه گردد. روش کار بدین صورت است، ابتدا یک بازه زمانی محدود، مانند یک روز و یا یک هفته کاری، را در نظر می گیریم و کلیه برنامه های آن روز یا هفته که به آن پرداخته می شود را به صورت یک داستان می نویسیم. باید توجه داشت که نگارش این داستان، شامل کلیات و جزئیات آن بازه زمانی است. در مرحله دوم برای هریک از فعالیت های داستان، یک عنوان تعیین می کنیم، این عنوان به صورت یک تیتر نوشته می شود. و در مرحله سوم که مهمترین قسمت کار است، تیترهای داستان را در چهار ناحیه ماتریس کار و زمان جانمایی می کنیم. این مرحله، مرحله توجه کردن به اولویت ها است. و در نهایت، با عنایت به محل استقرار هر موضوع در نواحی چهارگانه ماتریس، یک راه حل ارائه یا اقدام معرفی می گردد. از آنجا که موضوعات مستقر در هر ناحیه، ممکن است در نوع اولویت مشابهت داشته باشند و حتی سنخیتی با هم نداشته باشند، لذا برای هر موضوع یک ترفند مطرح می شود، که مختص به نوع آن موضوع است

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is TCCONF04_083. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1236623/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حیاتی دهلقی، هژیر،1400،نقش ماتریس کار و زمان UI، در مدیریت استراتژیک سازمان،Fourth International Conference on Science and Technology of the Third Millennium of Iranian Economy, Management and Accounting،Tehran،https://civilica.com/doc/1236623

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 59,291
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support