ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تقویت سلامت اداری در محیط کار با استعانت از تعالیم دینی

Year: 1400
COI: TCCONF04_139
Language: PersianView: 132
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی توکلی - دانشجوی دکترای دانشگاه آزاد اسلامی، واحد ساوه
حسین حبیبی تبار - استاد یار دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه

Abstract:

هر سازمان برای دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده و افزایش کارایی و بهره وری سازمانی خود ملزم بهرعایت اصولی است ، که می بایست از آنها طبعیت کند . این اصول بعضا بصورت قوانین نانوشته یا دستورالعملهای نوشته شده در سازمان جاری و ساعی هستند. با توجه به تنوع نیازهای مردم و وجود بستر های وسوسه انگیزموجود در سازمان ها و ادارت و محرک هایی برای خدشه واردن کردن به سلامت شغلی کارکنان در صورت عدممراقبت صحیح و به موقع از طرف شخص ، اداره و جامعه ، خدشه به سلامت اداری یک امر غیرقابل اجتناب است،که منتهی به عدم ثبات و آرامش در هر سه سطح یاد شده (سازمان ، کارکنان و جامعه) خواهد شد.در حال حاضر از تئوریهای متفاوتی برای مدیریت این پدیده در ایران و جهان استفاده میشود. اما با توجه بهارزشهای اسلامی که در ایران حکمفرما است توجه به نقش تعالیم اسلامی در سازمان های کشور بسیار ناچیزاست. در حالی که میتوان با استفاده از همین آموزه های اسلامی زمینه لازم را برای افزایش قدرت مقابله با وسوسههای تخریبی سرمایه انسانی سازمان ها را فراهم کرد و نقش مهمی در راستای بهبود توانمندی سرمایه انسانیبرای مدیریت بهتر پدیده سلامت اداری سازمان ها داشت.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is TCCONF04_139. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1236679/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
توکلی، علی و حبیبی تبار، حسین،1400،تقویت سلامت اداری در محیط کار با استعانت از تعالیم دینی،Fourth International Conference on Science and Technology of the Third Millennium of Iranian Economy, Management and Accounting،Tehran،https://civilica.com/doc/1236679

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,432
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support