ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نئوبانک در ایران؛ انتظارات،چالش ها و پیشرفت ها

Year: 1400
COI: IRANWEB07_004
Language: PersianView: 312
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

صنم اسدپور - کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی، دانشگاه خاتم، تهران
محمد عشقی - عضو هیئت علمی دانشکده کامپیوتر ، دانشگاه خاتم، تهران

Abstract:

در سالهای اخیر و با پیشرفت تکنولوژی، مفاهیم نوینی در بانکداری شکل گرفته و شیوه ی ارائه ی خدمات در جهان را با تغییرات شگرفی رو به رو کرده است. بانکها برای اینکه بتوانند در بازار مالی از مزیت رقابتی بهره مند شوند باید همواره بتوانند خود را با شرایط جدید سازگار نموده و فناوری های جدید را بپذیرند . امروزه یکی از ملاک های اصلی رقابت بین بانک ها، میزان ارائه ی خدمات غیرحضوری بر بستر دیجیتال و با بهره مندی از متدهای دانش بنیان بر پایه فناوری اطلاعات، به صورت مشتری محور، متنوع، سریع و کم هزینه میباشد. نئوبانک مفهومی است که این ویزگی ها را پوشش میدهد.این تحقیق با توجه به ضرورت گذر از شیوه های سنتی و اهمیت دستیابی به نئوبانک، در ایران به اجرا درآمده است تا میزان آشنایی شهروندان با مفهوم نئوبانک، میزان اقبال عمومی از راه اندازی نئوبانک خصوصا در طی بحران کرونا و نیازها و انتظارات جامعه ی هدف نئوبانکها را مورد ارزیابی قرار دهد. روش پژوهش مبتنی بر پرسشنامه بوده و جامعه ی نمونه شامل ۴۰۱ نفر از شهروندان ایرانی میباشد که به صورت تصادفی انتخاب شده و به پرسشنامه پاسخ داده اند. همچنین در این مطالعه پیشرفتهایی که تاکنون در جهت دستیابی به نئوبانک و بانک دیجیتال و مدیریت چالش های آن در ایران صورت گرفته است، بررسی شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is IRANWEB07_004. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1236886/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اسدپور، صنم و عشقی، محمد،1400،نئوبانک در ایران؛ انتظارات،چالش ها و پیشرفت ها،7th International Web Research Conference،Tehran،https://civilica.com/doc/1236886

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 416
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support