ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

آینده طرح های معماری از دیدگاه معماری پایدار، با بررسی پروژه برج متروکه ۲۰۲۰، چین

Year: 1399
COI: ICONFAAA04_026
Language: PersianView: 58
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مجید خیرخواه - گروه معماری، واحد شاهرود، دانشگاه آزاد اسلامی، شاهرود، ایران

Abstract:

رویکرد معماری پایدار در پاسخ به بقای پایدار انسان و محیط انسانی به وجود آمده است که وابسته به حفظ تداوم و تعادل جهان زیستی است و محیط پایدار از منظر بوم شناختی محیطی است که سامانه های زیستی اصلی محیط در آن به کار گرفته شده و تداوم دارد. معماری پایدار می تواند مصداق خوبی برای پایداری در زمان و مکان خودشان باشند یکی از اهداف مهم در معماری پایدار سازگاری با محیط زیست و استفاده از سیستم های هوشمند است که این موضوع به درستی در پروژه برج متروکه چین۲۰۲۰ با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا دیده شده است. هدف از نگارش این مقاله ارزیابی معماری پایدار و بیان نحوه برخورد متفاوت طراح در پروژه برج متروکه چین است. درختی که ریشه در زمین دارد فونداسیون بنا شده و همچون پوست فرد بالغی که رشد میکند با ساختمان در طول گذر زمان رشد میکند. با بیان اینکه علاوه بر توجه خاص به محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی به آسایش انسان نیز اهمیت داده شده و در اینده طرح قابل گسترش است.

Keywords:

معماری؛ معماری پایدار؛ طرح های معماری؛ برج متروکه۲۰۲۰، چین

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICONFAAA04_026. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1237230/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خیرخواه، مجید،1399،آینده طرح های معماری از دیدگاه معماری پایدار، با بررسی پروژه برج متروکه ۲۰۲۰، چین،Fourth International Conference on Art and Architecture،https://civilica.com/doc/1237230

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,025
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support