ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی راه های بکارگیری فناوری زنجیره بلوکی در مدیریت ریسک های نوظهور

بررسی راه های بکارگیری فناوری زنجیره بلوکی در مدیریت ریسک های نوظهور
Year: 1399
COI: INSDEV27_007
Language: PersianView: 179
This Paper With 24 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 24 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محسن قره خانی - عضو هیات علمی دانشکده مالی و حسابداری، موسسه آموزش عالی ایرانیان، تهران
فاطمه عطاطلب - دانشجوی دکترای بیم سنجی، دانشگاه شهید بهشتی، تهران

Abstract:

فناوری زنجیره بلوکی در کمتر از یک دهه گذشته، وارد کسب وکار شده است و از جمله فناوری هایتحول آفرین به شمار می رود. در سال های اخیر این فناوری در صنعت بیمه بکار گرفته شده است ومزایای زیادی به همراه داشته است و با استفاده از آن قراردادهای بیمه که به طور سنتی غیرشفاف وگاهی غیرمنصفانه تلقی می شد، تا حد خوبی شفاف سازی شده و طرفین قرارداد سهولت زیادی را دراعلام خسارت، اثبات خسارت و رسیدگی به خسارت تجربه می کنند. این فناوری همچنین امکانمعرفی و ارائه بیمه های پارامتری را فراهم کرده است. ریسک های نوظهور ماهیت بسیار پیچیده ومتفاوتی با ریسک های سنتی صنعت بیمه دارند. یکی از راه های کاهش این پیچیدگی و پوششریسک های نوظهور، ارائه پوشش های بیمه ای پارامتری است. در این مقاله به بکارگیری فناوری زنجیرهبلوکی در مدیریت ریسک های نوظهور می پردازیم و ابعاد مختلف این مسئله را بررسی می نماییم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is INSDEV27_007. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1237959/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قره خانی، محسن و عطاطلب، فاطمه،1399،بررسی راه های بکارگیری فناوری زنجیره بلوکی در مدیریت ریسک های نوظهور،27th National Conference on Insurance and Development،Tehran،https://civilica.com/doc/1237959

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

2.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 0
4 0
3 0
2 1
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 99
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support