ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مطالعه بررسی تاثیر اعتماد اولیه و ریسک دریافت شده بر قصد استفاده و پذیرش خدمات آنلاین (مورد مطالعه: بیمه کار آفرین اردبیل)

Year: 1399
COI: INSDEV27_023
Language: PersianView: 92
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسین میکابیل وند - بیمه کارآفرین، استان اردبیل

Abstract:

هدف از تحقیق حاضر مطالعه بررسی تاثیر اعتماد اولیه و ریسک دریافت شده بر قصد استفاده و پذیرشخدمات آنلاین (مورد مطالعه: بیمه کار آفرین اردبیل) بود. از لحاظ هدف تحقیق از نوع کاربردی، ازلحاظ روش انجام تحقیق توصیفی- همبستگی بود. جامعه آماری در این پژوهش را کلیه مشتریان بیمهکار آفرین اردبیل تشکیل میدهد؛ که تعداد آنها به علت متغیر بودن به صورت نامحدود در نظر گرفتهشد. روش نمونه گیری به صورت روش نمونه گیری در دسترس بود. برای تعیین حجم نمونه نیز ازفرمول کوکران استفاده شده است که طبق این فرمول نمونه برای جامعه نامحدود ۳۸۴ نفر بود. تحقیقحاضر در دو بخش نظری و عملی انجام شده است. در بخش نظری، اطلاعات لازم با استفاده از روشکتابخانهای و اسنادی بدست آمد و در بخش عملی، برای جمع آوری اطلاعات از روش میدانی و ازپرسشنامه محقق ساخته استفاده گردیده است. آزمونهای روایی و پایایی این پرسشنامه ها انجام گرفته اند.تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزار SPSS با آزمونهای رگرسیون انجام گرفته است و نتایجتحقیق حاکی از آن است که اعتماد و ابعاد ریسک دریافت شده (ریسک هدایتی ادراک شده وریسک فعالیتی ادراک شده) بر قصد استفاده و پذیرش خدمات آنلاین (مورد مطالعه: بیمه کار آفریناردبیل) تاثیر مثبت معناداری دارد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is INSDEV27_023. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1237975/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
میکابیل وند، حسین،1399،مطالعه بررسی تاثیر اعتماد اولیه و ریسک دریافت شده بر قصد استفاده و پذیرش خدمات آنلاین (مورد مطالعه: بیمه کار آفرین اردبیل)،27th National Conference on Insurance and Development،Tehran،https://civilica.com/doc/1237975

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support