ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ناآگاهی حاکم بر ریسک های فاجعه آمیز نوظهور (پاسخ های صنعت بیمه و الزام به سیاست گذاری)

Year: 1399
COI: INSDEV27_024
Language: PersianView: 67
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی زین ساز - مدیر اتکایی و امور بین الملل، شرکت بیمه رازی، دانشجوی دکتری کارآفرینی دانشگاه تهران

Abstract:

ارتباطات فزاینده بین بازارها و شبکه ها همراه با توسعه فناوری های جدید، فراوانی و تاثیر فاجعه هایگسترده در سراسر جهان را افزایش داده است. بسیاری از این وقایع که به عنوان ریسک های فاجعه آمیزنوظهور تعریف شده اند، سابقه قبلی ندارند و علی رغم اهمیتی که دارند در ایران کمتر به آن ها پرداختهشده است. در عین حال احتمال زیادی وجود دارد که فراوانی و تاثیر آنها در آینده افزایش یابد. اینمقاله با این فرض لزوم سیاست گذاری برای مقابله با ناآگاهی و زیان های بزرگ که از ویژگی هایاصلی توصیف کننده این ریسک های فاجعه آمیز نوظهور می باشد، از منظر حاکمیتی به این موضوعنگاه می کند. دقیقا اقدامات حاکمیتی باید هم در جهت گسترش ظرفیت صنایع برای پوشش خسارات وهم در جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فراوانی و تاثیر چنین زیان هایی باشد. با این حال به نظرمی رسد که برخی از راه حل ها ممکن است با اهداف سیاست گذاری ها در تعارض باشد. به طور خاص،مداخلات مستقیم دولت برای جبران خسارت به زیاندیگان مانند زلزله کرمانشاه و یا سیل فروردین ۹۸در شمال کشور مانع توسعه بازار در بخش بیمه های اموال در برابر ریسک های فاجعه آمیز نوظهورمی شود. در این مقاله موارد مهمی استخراج شده است که نیاز به توضیح بیشتر توسط سیاست گذاراندارند و بر اهمیت ارائه تعریف عملی از چنین ریسکی تاکید می کند که اصل احتیاط هم شامل گردد.

Keywords:

ریسک فاجعه آمیز نوظهور , اقدامات حاکمیتی , اصل احتیاط , ناآگاهی

Paper COI Code

This Paper COI Code is INSDEV27_024. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1237976/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زین ساز، علی،1399،ناآگاهی حاکم بر ریسک های فاجعه آمیز نوظهور (پاسخ های صنعت بیمه و الزام به سیاست گذاری)،27th National Conference on Insurance and Development،Tehran،https://civilica.com/doc/1237976

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 72,239
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support