ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چهارگانه امنیت غذایی، تغییر اقلیم، بیمه کشاورزی و پایداری ملی

Year: 1399
COI: INSDEV27_068
Language: PersianView: 123
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

رامین امینی زارع - کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه تهران، پژوهشگر مدیریت ریسک و بیمه
سیمین امینی - مهندس کشاورزی، دکترای مدیریت، مدرس دانشگاه فرهنگیان

Abstract:

یکی از مولفه های اسای امنیت در هر کشور، امنیت غذایی است که معطوف به یکی از نیازهای اساسی و فیزیولوژیک انسان هادرم هرم مازلوست. از جمله عواملی که این بعد از امنیت را دچار تزلزل می کند، خسارات ناشی از تغییر اقلیم و عوامل قهری و طبیعی است که حجم آن در سال ۲۰۱۸ بیش از ۳۲۶ میلیارد دلار در جهان، برآورد شده است، به سخن دیگر ماحصل کشاورز آن چیزی است که از انواع بلایای قهری و طبیعی برجای می ماند و با شرایط تغییر اقلیم رخداد افزاینده این گونه خسارت ها گریزناپذیر است. آن چه مهم است، استمرار و ا دامه تولید و بازتوانی تولید کننده است که تنها مکانیزم عملی و قابل اتکا برای آن، مدیریت ریسک های مالی از طریق بیمه کشاورزی است. این نوشتار نگاهی تحلیلی به چهار عنصر امنیت غذایی، پدافند غیرعامل و پایداری ملی با نگاه به بیمه کشاورزی خواهد داشت.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is INSDEV27_068. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1238020/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
امینی زارع، رامین و امینی، سیمین،1399،چهارگانه امنیت غذایی، تغییر اقلیم، بیمه کشاورزی و پایداری ملی،27th National Conference on Insurance and Development،Tehran،https://civilica.com/doc/1238020

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 69,976
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support