ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه مدلی جهت شناسایی عوامل حیاتی در بازاریابی رسانه های اجتماعی در شرکت هایی با اندازه متوسط و کوچک با استفاده از تحلیل سلسله مراتبی(AHP)

Year: 1400
COI: UTCONF05_027
Language: PersianView: 134
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فاطمه اعزازی - دانشجوی کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات، دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی
علیرضا هدایتی - استادیار گروه مهندسی کامپیوتر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی
محسن جهانشاهی - دانشیار گروه مهندسی کامپیوتر ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

Abstract:

با وجود رشد روزافزون سرمایه گذاری در حوزه بازاریابی رسانه های اجتماعی، شناسایی چالشها و فرصتهای این رویکرد نو در ادبیات حوزه بازاریابی از نظرها دور مانده است. به همین منظور، هدف از پژوهش حاضر بررسی ارائه مدلی جهت شناسایی عوامل حیاتی در بازاریابی رسانه های اجتماعی در شرکت هایی با اندازه متوسط و کوچک با استفاده از تحلیل سلسله مراتبی (AHP) میپردازد. مقاله حاضر در دو مرحله با رویکرد آمیخته انجام شده است. در مرحله نخست پژوهش با رویکرد کیفی به شناسایی فرصت و چالشها از خبرگان و صاحبنظران حوزه بازاریابی رسانه های اجتماعی پرداخته شده و در مرحله دوم به منظور سنجش درباره یافته های بخش کیفی و نیز اولویت بندی از عوامل حیاتی در بازاریابی رسانه های اجتماعی از دیدگاه صاحبنظران، رویکرد کمی و ابزار پرسشنامه استفاده شده است. جامعه آماری این پژوهش شامل ۳۸ نفر از خبرگان و کارشناسان آشنا به موضوع مشتری مداری، تجارت الکترونیک، بازاریابی رسانه های اجتماعی و ... در شرکتهای کوچک و متوسط است. نتایج تجزیه وتحلیل داده های گردآوری شده با استفاده از تکنیک AHP، بیانگر این است که معیار نیروی انسانی با وزن ۰,۳۰۷۹۲ در بین معیارهای اصلی و آموزش کارکنان کارآفرین با وزن ۰,۱۲۹۲۳۴ در اولویت اول و با اهمیت ترین ها از دیدگاه خبرگان شناسایی گردید.

Keywords:

بازاریابی , رسانه های اجتماعی , شرکتهای کوچک و متوسط , AHP

Paper COI Code

This Paper COI Code is UTCONF05_027. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1238050/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اعزازی، فاطمه و هدایتی، علیرضا و جهانشاهی، محسن،1400،ارائه مدلی جهت شناسایی عوامل حیاتی در بازاریابی رسانه های اجتماعی در شرکت هایی با اندازه متوسط و کوچک با استفاده از تحلیل سلسله مراتبی(AHP)،Fifth International Conference on Electrical, Computer and Mechanical Engineering Science and Technology of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1238050

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 15,132
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support