ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه یک الگوریتم جدید جهت تشخیص و تخمین موقعیت خودرو بین خطوط جاده در زمان مخدوش بودن خطوط جاده

Year: 1400
COI: ISME29_398
Language: PersianView: 96
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مهرداد یوسفی - دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، تهران، ایران
محمد رضا ارباب تفتی - دانشیار مهندسی مکانیک، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، تهران، ایران
علیرضا خدایاری - دانشیار مهندسی مکانیک، واحد پردیس، دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران،

Abstract:

امروزه یکی از مشکلات مهم اجتماعی و اقتصادی، ایمنی ترافیک در خیابان ها و جاده ها است. طبق آخرین آمارهای سازمان ملل متحد در سال ۲۰۲۰ ،سالانه ۲۵ میلیون نفر در سطح جهان درتصادفات جاده ای کشته و یا معلول می شوند . لذا توسعه و بکارگیری سیستم های کنترلی پیشگیری از تصادف و کمک راننده می تواند نقش موثری در افزایش ایمنی خودرو و سرنشینان داشتهباشد . در این مقاله به ارائه یک الگوریتم جدید که می تواند در شرایطی که خطوط جاده مخدوش شده است با استفاده از تخمین گر داخلی خود موقعیت خودرو را در جاده تخمین زده و اطلاعاتمناسب را در اختیار راننده و یا کنترل کننده خودرو قرار دهد پرداخته شده است،عملکرد این سامانه به این صورت است که در ابتدا خطوط جاده طی چند مرحله فیلتر و اعمال ماسک هایمختلف استخراج شده و در صورت مخدوش شدن خطوط ،از اطلاعات گذشته استفاده کرده و برمبنای مدل های پیش بینی که در آن ایجاد و اعتبار سنجی شده است برای مدت چند ثانیه خطوطو وضعیت خودرو در جاده را پیش بینی نماید،نتایج حاصل از آزمایش های عملی این الگوریتم در سامانه پیاده سازی شده در محیط خیابان نشان دهنده عملکرد مناسب این سامانه در شرایطواقعی است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ISME29_398. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1238606/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
یوسفی، مهرداد و ارباب تفتی، محمد رضا و خدایاری، علیرضا،1400،ارائه یک الگوریتم جدید جهت تشخیص و تخمین موقعیت خودرو بین خطوط جاده در زمان مخدوش بودن خطوط جاده،29th Annual International Conference of Iranian Association of Mechanical Engineers and 8th International Conference on Thermal Power Plants Industry،Tehran،https://civilica.com/doc/1238606

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 4,890
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support