ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

کنترل پیش بینانه گشتاور و شار روتور یک سیستم DFIG–DC به منظور جبران سازی ریپل گشتاور و حداقل سازی تلفات

Year: 1400
COI: INFM07_022
Language: PersianView: 73
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین وصالی - شرکت توزیع نیروی برق خوزستان– اهواز

Abstract:

در این مقاله برای جبران ریپل گشتاور از کنترلپیش بینانه استفاده می شود. و به جای استفاده از روش های پیشینمانند کنترل تکراری و کنترل رزونانسی که منجربه ساختارهاییبا کنترل کننده های متعدد که تنظیم آنها ساده نیست می گردندو حساسیت به تغییرات فرکانس، بهره برداری بهینه را با مشکلروبه رو می سازد. در این مقاله قصد داریم ریپل های شدیدگشتاور که ناشی از دیود یکسو کننده سمت استاتور می باشد راجبران سازی کنیم و به دنبال آن تلفات سیستم کاهش و راندمانافزایش یابد. بدین منظور، الگوریتم پیشنهادی بهترین بردارفضایی ولتاژ روتور را به منظور حداقل سازی ریپل گشتاور وردیابی دامنه مشخص سازی روتور برای به حداقل رساندنتلفات، بدون هرگونه حلقه کنترل جریان را به طور مستقیمپیش بینی می کند. برای ارزیابی الگوریتم پیشنهادی، شبیه سازیبر روی یک سیستم ۴kw DFIG در محیط نرم افزارMatlab /Simulink انجام شده است. و همان طور کهتو سط شبیه سازی ها و آزمایش ها تائید شده، این استراتژیامکان تغییرات زیاد فرکانس استاتور را که برای فرمان شاربهینه روتور به منظور حداقل سازی تلفات و اطمینان از جبرانسازی موثر ریپل گشتاور نیاز است، فراهم می آورد.

Keywords:

ژنراتور القایی دوبل تغذیه (DFIG)، ژنراتور القایی، جبران سازی ریپل گشتاور، کنترل پیش بینانه؛ حداقل سازی تلفات

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM07_022. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1239077/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
وصالی، امین،1400،کنترل پیش بینانه گشتاور و شار روتور یک سیستم DFIG–DC به منظور جبران سازی ریپل گشتاور و حداقل سازی تلفات،7th National Conference on New Ideas in Engineering،Rasht،https://civilica.com/doc/1239077

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support