Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چگونه توانستیم آسیب های روانی وارد شده به دانش آموزان در کلاس مجازی را کاهش و بهبود ببخشیم؟

Year: 1400
COI: EPSCONF09_306
Language: PersianView: 259
This Paper With 26 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 26 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مریم طباطبایی - دانشجو دکتری فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه شاهد
امیرحسین سلطانی فلاح - دانشجوی دکتری فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه شاهد

Abstract:

در دنیای امروزی که فضای مجازی گسترش یافته است؛ با وجود اینکه این دنیا مبهم و بسیار جذاب اما روز به روز اهمیت فضای مجازی گستردهتر می شود؛ فضاهای مجازی در ابعاد مختلف زندگی انسان تاثیرگذار هستند. در شکل دهی به هویت نقش دارند و حتی روی ابعاد اقتصادی, اجتماعی و سیاسی جامعه هم اثر دارند. با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند. اما توانسته اند در زندگی مردم جا باز کنند و شکل روابط میان افراد را تغییر دهند. با توجه به این که افزایش سرعت تکنولوژی و ارتباطات استفاده از فناوری نوین و ارتباطی و مجازی را امری ضروری می کند؛ در حال حاضر نیز به دلیل قرار گرفتن در شرایط کرونا و شروع کلاس های مجازی اهمیت شناخت جهت بهبود و کاهش تاثیرات مخرب آن هستیم. در پژوهش حاضر از روش اقدام پژوهی مشارکتی استفاده شد که در این روش گروهی از افراد شرایطی را سازمان دهی میکنند تا تحت آن شرایط، از تجربیات خود چیزی یاد بگیرند واین تجارب را در اختیار دیگران قرار دهند. در این اقدام پژوهی درصدد است با توجه به اهمیت فضای مجازی در دنیای کنونی آسیب های روانی وارد شده به دانش آموزان در کلاس مجازی را در مرحلهی اول شناسایی و سپس چگونه توانستیمآسیبها کلاسهای مجازی را کاهش و بهبود بدهیم؟

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is EPSCONF09_306. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1239477/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
طباطبایی، مریم و سلطانی فلاح، امیرحسین،1400،چگونه توانستیم آسیب های روانی وارد شده به دانش آموزان در کلاس مجازی را کاهش و بهبود ببخشیم؟،The 9th National Conference on Sustainable Development in Educational Sciences and Psychology, Social and Cultural Studies،Tehran،https://civilica.com/doc/1239477

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 5,725
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support