Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

استفاده از سیمان رنگی با رنگ بتن در جداول به منظور بهبود عملکرد شهرداری تهران با کاهش هزینه

هشتمین کنفرانس ملی توسعه پایدار در مهندسی عمران
Year: 1400
COI: GPACONF08_166
Language: PersianView: 278
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدرضا کرمی - کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسلانی واحد شهر ری تهران- ایران

Abstract:

از رنگ بتن بیشتر در نماسازی ساختمان، جدول سازی، بلوک سازی، گچ کاری، استفاده می شود. این محصول به زیباتر شدن فضایشهری و خارج شدن فضاهای بتنی مثل ساختمان از تک رنگ بودن و خشک و بی روح بودن کمک می کند. به شکلی شهر زیبایی خود رامدیون رنگ بتن است. همه ما انسان ها در طول روز در درون شهر تردد می کنیم. با چشم انداز های آن برخورد می کنیم و از دیدنتنوع رنگ ها خوشحال می شویم. اما آیا تاکنون به این فکر کرده اید که این رنگ ها چگونه در درون بتن های سفت و سخت راه پیداکرده اند؟ چگونه می شود به بتن های یک رنگ و محکم رخنه کرد و به آن روح شادی بخشید؟ شما می توانید برای یافتن پاسخ سوالهای خود به سایت بتن آریانا مراجعه کنید و با کسب اطلاعات کافی در مورد رنگ بتن به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید. در حالحاضر در شهر تهران معاونت فنی و عمرانی از جداول استفاده می کنند که فاقد رنگ است و سالانه هزینه های زیادی را برای رنگآمیزی توسط اداره زیباسازی صورت میپذیرد که سربار برای شهر تهران است. در حال مقاله پیشنهاد می شود با استفاده از رنگ نانو درصنعت سیمان و جداول و بناهای شهر تهران به صورت رنگی از هزینه های سربار شهرداری تهران جلوگیری شود و کیفیت را بالا ببریمهم زمان با کاهش هزینه گردد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is GPACONF08_166. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1240188/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کرمی، محمدرضا،1400،استفاده از سیمان رنگی با رنگ بتن در جداول به منظور بهبود عملکرد شهرداری تهران با کاهش هزینه،The 8th National Conference on Sustainable Development in Civil Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/1240188

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,593
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support