ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی و استفاده از معماری پایدار جهت بهبود سازه های ساختمانی کشور درمناطق گرم و خشک

Year: 1399
COI: JR_PAYA-2-23_006
Language: PersianView: 94
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

کسری شریعتی خامنه - دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه معماری، واحد پردیس، دانشگاه آزاد اسلامی، پردیس، ایران
حدیثه کامران کسمائی - استادیار، گروه معماری، واحد پردیس، دانشگاه آزاد اسلامی، پردیس، ایران

Abstract:

به منظور خلق فضاهای کارآمدتر و ارتقاء سطح کیفی ساختمان ها این مقاله در صدد بنای همسو و هماهنگ با اقلیم منطقه باتوجه به شناخت ویژگی های معماری و اقلیمی منطقه همراه با کاربرد آخرین دستاوردهای ساختمانی در جهت معماری پایدارارائه شده است، تا نوعی از معماری حاصل شود که کاملا نیا زها را برآورده سازد و به عنوان یک فضا و بنا تمامی ارزش هایمعماری را داشته باشد. ساختمان های مدرن و همساز با اقلیم برای دستیابی به محیطی سازگار و پایدار به منظور هماهنگسازی اکولویی و تکنولویی پا به عرصه ظهور گذاشتند. که می بایست از ویژگی های چنین ساختمان هایی برای دستیابی بهاهداف معماری پایدار بهره برد، شیوه این پژوهش از طریق جمع آوری داده ها و اطلاعات از دو روش کتابخانه ای شامل (طیفوسیعی از کتب و نشریات تخصصی و اینترنت و مقالات دیگر که در قسمت منابع، نام تمامی نویسنده های مقاله که از رویآنها جمع آوری شده است آمده است) تعیین شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_PAYA-2-23_006. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1242661/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شریعتی خامنه، کسری و کامران کسمائی، حدیثه،1399،بررسی و استفاده از معماری پایدار جهت بهبود سازه های ساختمانی کشور درمناطق گرم و خشک،https://civilica.com/doc/1242661

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,292
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support