ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

درارائه چارچوبی برای ارتقا فرهنگ ایمنی ترافیک با استفاده از داده های شبکه های اجتماعی

Year: 1399
COI: CCCI12_125
Language: PersianView: 64

Authors

مهرداد محسنی - دانشجوی دکتری برق کنترل – مجتمع دانشگاهی برق و کامپیوتر ، دانشگاه صنعتی مالک اشتر
سید محمد مهدی دهقان - استادیار – مجتمع دانشگاهی برق و کامپیوتر – دانشگاه صنعتی مالک اشتر

Abstract:

با فرهن گ ایمنی ترافیک به عنوان یک عامل مهم در حمایت از به رسمیت شناختن سیاست ها و برنامه های ایمنی ترافیک موجود از یکسو و درک باورها و نگرش های مردم درخصوص ایمنی ترافیک از سوی دیگر، فرآیندی در هم تنیده و دشوار است. استقبال روزافزون افراد از شبکه های اجتماعی هم از نظر تعداد و هم از نظر ارتباط با یک نرخ تصاعدی در حال افزایش است که منجر به تولید داده های بزرگ می شود و لذا جمع آوری گسترده داده ها و استفاده از آنها در انجام تجزیه و تحلیل جامع از نظرات مردم در مورد یک موضوع خاص را برانگیخته است. این مطالعه در بستر مدلهای فرآیند همجوشی داده برای روشن کردن نحوه استفاده از داده های شبکه های اجتماعی در فرهن گ ایمنی ترافیک بنا شده است. به همین منظور برای استخراج احساسات در پیام ها، یک روش ترکیبی از دو معماری یادگیری عمی ق یعنی شبکه عصبی کانولوشن (CNN) و حافظه کوتاه مدت طولانی (LSTM) برای طبقه بندی احساسات پیام های ارسال شده در حوزه های مختلف پیشنهاد شده است. چارچوب تولید شده در جلوگیری از حوادث رانندگی مرگبار در سراسر کشور و ایجاد راه حل هایی برای غلبه بر آنها را تسهیل می کند.

Keywords:

استخراج داده های شبکه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل احساسات، فرهنگ ایمنی ترافیک، مدل فرآیندی Omnibus ، یادگیری عمیق

Paper COI Code

This Paper COI Code is CCCI12_125. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1243802/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محسنی، مهرداد و دهقان، سید محمد مهدی،1399،درارائه چارچوبی برای ارتقا فرهنگ ایمنی ترافیک با استفاده از داده های شبکه های اجتماعی،Twelfth National Conference on Command and Control of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1243802

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 8,684
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support