ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

دسترسی و عدم دسترسی به گوشی هوشمند و استرسی که دانش آموزان کم بضاعت داشتند (جلوگیری از آسیبهای روانی)

Year: 1400
COI: CFTP07_234
Language: PersianView: 69
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

وحید نصرتی - سرباز امریه، مدرسه لقمان حکیم دفاری، شهرستان قشم

Abstract:

در یکی از کلاسهای درسی ام، نکته ای اخلاقی و ارزشیای را درباره ی ارزشمندی (قلم و نوشتن) بیان کردم، که ذکر مجدد آن میتواندهدف اقدام پژوهی بنده را تبیین کند. در روزهای آغازین سال تحصیلی بود که به دانش آموزانم گفتم: همه به دفتر و مدادهای خود توجه کنید. سپس آیه ای از قرآن کریم را بر روی وایت برد نوشتم.و سپس خطاب به دانش آموزانم گفتم: عزیزانم، این آیه قرآن کریم است، خداوند مهربان در مورد موضوع مهمی صحبت کردهاند و آن موضوع این است که خدای مهربان به قلم ( مثل خودکار، مداد و...) و به آنچه که مینویسد، قسم خورده اند، یعنی این مسئله بسیار مهم و ارزشمندی است که خداوند دربارهاش قسم یاد می کند. پس چه ارزشمند است که چیزهای ارزنده و خوبی بنویسیم، مانند: داستان کوتاه، انشاء درباره ی مادر و پدر، و حرفه ای قشنگ دیگر، و چیزهای بد را نه بگوییم و نه بنویسیم. این هدف اولی بود که میتوانستم برای نگارش یک اقدام پژوهی، در نظر بگیرم. اینکه؛ انسان در هر نقش و مسولیتی که قرار بگیرد، میتواند با افعال پسندیدهای، از نعمت و داده های الهی قدردانی نماید. (یعنی چیزی بنویسم که به درد جامعه بخورد و بتواند گرهای را بگشاید). و یک هدف معنوی دیگر نیز وجود دارد که ذکر آن خالی از ارزش نیست. دوست بزرگواری داشتم که نویسنده ی بسیار قابلی بودند، روزی در مورد تالیفات ایشان باهم گفت و گو کردیم، ایشان حرفی زد که برای همیشه آویزه گوشم قرار گرفت. مرا با نام کوچکم خطاب کرد و گفت: (باید "درد" و "غم" داشته باشی که بتوانی بنویسی و یا اجرا کنی... و من درد و غم بسیاری در مورد مشکلات اجتماع داشتم و همین امر مرا به نویسندگی وا داشت) بله، درد و غم نیز در من ظاهر شد، و مسئله ای مرا آزار می داد، که (بعد از اجرا) دست به قلم شدم، تا نتیجه را با دیگر عزیزان به اشتراک بگذارم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CFTP07_234. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1244260/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نصرتی، وحید،1400،دسترسی و عدم دسترسی به گوشی هوشمند و استرسی که دانش آموزان کم بضاعت داشتند (جلوگیری از آسیبهای روانی)،National Conference on Professional Research in Psychology and Counseling with a Teacher Perspective،Minab،https://civilica.com/doc/1244260

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support