ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چگونه توانستیم اعتماد به نفس محمد امین دانش آموز پایه اول را بالا ببریم ؟

Year: 1400
COI: CFTP07_237
Language: PersianView: 80
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

یوکابد میرشکاری - پرسنل مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس
صدیقه کمال - پرسنل مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس
خاتون رضایی بنوبندی - پرسنل مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس
زینب چوچی - پرسنل مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس
فاطمه چوچی - پرسنل مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس

Abstract:

یکی از دلایل عمده بسیاری از اختلالات رفتاری وشخصیتی در کودکان و نوجوانان، ضعف در اعتماد به نفس و احساس خودارزشمندی (عزت نفس) است، بنابر این امروزه در اصلاح و درمان بسیاری از این اختلالات، پرورش تقویت احساس اعتماد به نفس و مهارتهای فردی و اجتماعی آنان، نقش بسزایی ایفا می کند. شروع مدرسه زمان خوبی برای تقویت اعتماد به نفس است، زمانی که قصد داریم به فرزندمان بیاموزیم چه اهدافی را در زندگی داشته باشد و برای رسیدن به آن ها چگونه تلاش کند، باید احساساتی را که باعث تقویت تفکرات منفی در آن ها می شود کاهش دهیم. به این منظور باید باورها و توقعات سختی که از خود دارد و باعث ضعیف شدن اعتماد به نفسمی شود و به آن شدت می بخشد را تغییر دهیم. یکی ازدلایل عدم یادگیری در کودکان ضعف دراعتمادبه نفس است واین رابطه مستقیمی باچگونگی نگرش فرد نسبت به خو ددارد درمان آن بدون توجه به اصول وروشهای تقویت اعتمادبه نفس انجام نمی پذیرد اینجانبان یوکابد میرشکاری ،خاتون رضایی بنوبندی ،صدیقه کمالی ،زینب چوچی ،فاطمه چوچی از چند مدرسه مختلف بران خواستیم که مشکل این دانش اموز که در مدرسه سعادت تحصیل میکندحل کنیم . اوایل سال تحصیلی وقتی مشاهده کردیم که یکی از دانش آموزان مدرسه درفعالیت های داوطلبانه شرکت نمی کندو کمتر سعی می کند در فعالیت های کلاسی و همچنین فعالیت های گروهی شرکت نماید سعی نمودیم تا به کمک مادراو اعتمادبنفس او راتقویت نمایئم لذاتوانمندی های اورامدنظرگرفتیم نه ضعف ها وناتوانایی ها را.بنابراین در جهت رفع این مشکل فعالیت های درحد توان ازاوخواستیم تابا تلاش خود به موفقیت برسد و او را ترغیب به داشتن دوستان بیشتری نمودیم تا از این طریق انگیزه ی بیشتری برای سخن گفتن وابراز وجود داشته باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CFTP07_237. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1244263/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
میرشکاری، یوکابد و کمال، صدیقه و رضایی بنوبندی، خاتون و چوچی، زینب و چوچی، فاطمه،1400،چگونه توانستیم اعتماد به نفس محمد امین دانش آموز پایه اول را بالا ببریم ؟،National Conference on Professional Research in Psychology and Counseling with a Teacher Perspective،Minab،https://civilica.com/doc/1244263

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support