ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مقایسه ارزیابی عملکرد پرسنل یک سازمان قبل از کرونا و در دوران پاندمی کرونا با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها

Year: 1400
COI: CSIEM02_095
Language: PersianView: 149
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین امینازاده - کارشناس، شهرداری شیراز، شیراز

Abstract:

یکی از دغدغه های اصلی شرکت ها و سازمان ها در این دوران که دنیا با پاندمی ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند، پایین آمدن راندمان کاری پرسنل آن سازمان می باشد. ما در این پژوهش به ارزیابی و مقایسه کارایی پرسنل در دوران پیش از کرونا و دوران کرونا در یکی از بخش های شهرداری شیراز پرداخته ایم. به این منظور با استفاده از تکنیک تحلیل پوششی داده ها و با دیدگاهی خروجی محور روش BCC را برای شناسایی کارایی ۲۷ نفر از پرسنل این سازمان پیاده سازی نموده ایم. نتایج نشان می دهد که در دوران پیش از کرونا تنها یک نفر غیرکارا بوده اما با شیوع ویروس کرونا تعداد افراد با کارایی زیر یک به پنج نفر افزایش یافته است. با این وجود این افراد همگی کارایی بالای ۰/۹ به پنج نفر افزایش یافته است. با این وجود این افراد همگی کارایی بالای این تکنیک، خود را به مرز کارایی برسانند.

Keywords:

کرونا , تحلیل پوششی داده ها , ارزیابی عملکرد , کارایی

Paper COI Code

This Paper COI Code is CSIEM02_095. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1244358/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
امینازاده، امین،1400،مقایسه ارزیابی عملکرد پرسنل یک سازمان قبل از کرونا و در دوران پاندمی کرونا با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها،2nd International Conference on Challenges and New Solutions in Industrial Engineering and Management and Accounting،Damghan،https://civilica.com/doc/1244358

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Municipality
Paper count: 584
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support