ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

کارشناسان رسمی دادگستری (رشته حسابداری و حسابرسی) دوگانه استاندارد و قوانین حرفه ای – کشف حقیقت

Year: 1400
COI: NAAFCONF01_048
Language: PersianView: 75
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

صابر کوه کن - کارشناس رسمی دادگستری، مشاور رسمی مالیاتی

Abstract:

همگام با توسعه صنعتی و اقتصادی جوامع بشری و ظهور فناوری های نوین ، محاکم قضایی در جهت اجرای عدالتنیازمند رجوع به خبرگان و کارشناسان در رشته های مختلف هستند تا کارشناس به عنوان یک شاهد عینیمتخصص با مطالعه ابعاد مختلف پرونده و انجام تحقیقات میدانی، زوایای مختلف پرونده را برای قاضی روشن نماید.رشته حسابداری و حسابرسی به عنوان یکی از پرکارترین شاخه های کارشناسی شناخته می شود که به واسطهتوسعه اقتصادی ، حجم دعاوی حقوقی در این زمینه رو به افزایش است. از طرفی پدیده های نوین به طور مستمردر حال ظهور هستند و در مقابل قوانین ، استاندارد ها و آیین نامه های حرفه ای به تناسب وضع موجود بازنگرینمی شوند. کارشناسان رسمی دادگستری در رشته حسابداری و حسابرسی همواره با تعارضاتی میان اظهار نظر درخصوص پدیده های نوین و قوانین و مقررات حرفه حسابداری و حسابرسی مواجه هستند . در این مقاله با ذکر نمونههایی از این تعارضات به ارائه راهکارهایی در جهت کشف واقعیت در کنار توجه به قوانین و استاندارد های حرفه ای می پردازیم.

Keywords:

کارشناسی رسمی دادگستری , استاندارد های حسابداری و حسابرسی , سایر قوانین و مقررات

Paper COI Code

This Paper COI Code is NAAFCONF01_048. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1245435/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کوه کن، صابر،1400،کارشناسان رسمی دادگستری (رشته حسابداری و حسابرسی) دوگانه استاندارد و قوانین حرفه ای – کشف حقیقت،National Conference on New Approaches in Accounting and Finance،Aliabad،https://civilica.com/doc/1245435

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support