ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

جلوه های مقابله با توهین در گفتار با نکیه بر تعالیم نهج البلاغه

Year: 1399
COI: KQURAN01_002
Language: PersianView: 62
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مسعود اقبالی - استادیار دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم. دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
افسانه محمدی - کارشناسی ارشد علوم قرآنی، دانشکده علوم قرآنی شهید اشرفی اصفهانی

Abstract:

اهانت و توهین در طول تاریخ، دوران فراز و نشیبی را پشت سر نهاده است؛ در بیشتر اوقات انجام دهنده توهین و اهانت قصد و هدفی دارد. متاسفانه در سال های اخیر اهانت بخصوص اهانت به مقدسات تشدید گردیده و بنابراین پاسخ گویی به این بی مرحمتی ها امری ضروریست. در اینجا چند پرسش به وجود می آید: آنهایی که مورد اهانت قرار گرفته اند باید چه ترفندهایی را به کار گیرند؟ در برابر موج تخریب و اهانت چه باید کرد؟ انسان در برابر این پرسش ها دچار سردرگمی می شود، و از طرفی مساله اهانت را می تون از جنبه های مختلف بررسی کرد، که تحقیق حاضر بر آن است تا با تکیه بر کلام امیرالمونین علی علیه السلام به تبیین و جواب دادن به این سوالات یپردازید. از پاسخ گویی به این سوالات نتایجی حاصل می شود که انسان در مقابله با اهانت یاری می کند. روش تحقیق در پژوهش حاضر تاریخی- توصیفی- تحلیلی می باشد بدین منظور که کلمات حضر علی (ع) را درباره اهانت در طول تاریخ ابتدا بررسی و توصیف نموده و درامتداد آن سخنان را تحلیل می نماییم.

Paper COI Code

This Paper COI Code is KQURAN01_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1245617/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اقبالی، مسعود و محمدی، افسانه،1399،جلوه های مقابله با توهین در گفتار با نکیه بر تعالیم نهج البلاغه،The first conference of a short article examining the dimensions of Islamophobia and insulting Islamic sanctities in the present age and explaining the strategies to deal with it،Kermanshah،https://civilica.com/doc/1245617

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 1,514
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support