ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل فنی و اقتصادی بر فرآیند نگهداری و تعمیر خطوط راه اهن

Year: 1400
COI: ENGIN07_150
Language: PersianView: 86
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پگاه جعفری حقیقت پور - پسادکتری تخصصی عمران- راه و ترابری، دانشگاه علم و صنعت ایران، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی
نگین پارسا - دانشجوی کارشناسی عمران- عمران، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران شمال، دانشکده فنی و مهندسی

Abstract:

امروزه برای تعمیر و نگهداری و بهسازی و بازسازی اجزای مختلف زیرساخت ها و تجهیزات راه آهن روش های مختلفی مطرح شده است. این روش ها در تمامی کشورها قابل انجام است. در این مقاله به بررسی روش هایی که به اکهش هزینه ها در طول عمر پروژه است، می پردازیم و همچنین موانعی که در مواجهه با تعمیر و نگهداری برخورد خواهیم کرد، بررسی می کنیم. سامانه مدیریت نگهداری خطوط سبب افزایش طول عمر خطوط می شود و امروزه نگهداری و حفاظت از آن اهمیت دارد. از آن جایی که خطوط ریل راه آهن با گذشت زمان فرسوده می شوند باید به دنبال روشی بود که خطوط را تعمیر کرد و در این مقاله به بررسی روش لیزر پرداختیم که از ویژگی های این روش این است که ریل با نقص فنی به سرعت تعمیر می شود و این روش باعث کاهش هزینه ها می شود. بنابراین از ویژگی های مهم این روش ها این است که باید کیفیت خطوط افزایش دهد و خطوط بدون به هم ریختن نظم راه آهن تعمیر شوند و در نهایت کاهش هزینه ها را به دنبال داشته باشد. در این مقاله سعی می شود تا به معرفی و کاربرد این روش پرداخته شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ENGIN07_150. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1250346/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جعفری حقیقت پور، پگاه و پارسا، نگین،1400،تحلیل فنی و اقتصادی بر فرآیند نگهداری و تعمیر خطوط راه اهن،7th International Conference on Modern Research in Civil Engineering, Architecture, Urban Management and Environment،Tehran،https://civilica.com/doc/1250346

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 22,327
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support