ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

عوامل تخریب بتن و راهکارهای تعمیر آن

Year: 1400
COI: ICACU01_0507
Language: PersianView: 269
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

ابراهیم پاپی زاده - د انشجوی عمران، دانشگاه آزاد واحد خرم آباد. ایران.
امین الفتی - استادیار گروه عمران، دانشگاه آزاد واحد خرم آباد. ایران

Abstract:

اصطلاح ترمیم بتن به معنی هر گونه جایگزینی، بازگرداندن، یا تجدید سطوح بتنی، بعد از اجرای اولیه بتن می باشد. سازه های بتنی به لحاظ اجرایی و بهره برداری نیازمند تعمیر و نگهداری می باشند. انتخاب روش درمانی مناسب و موثر تا حدود زیادی به ارزیابی درست محیطی که سازه در آن قرار دارد بستگی دارد. در ترمیم و تعمیر بخشهای فرسوده بتن یک سازه زمانی می توان از موثر بودن و کیفیت مناسب عملیات آسوده بود که بتن فرسوده به طور کامل حذف گردیده و به صورت دقیق و بر اساس روش و با متریال استاندارد و تایید شده، جایگزین گردد، و اطمینان لازم از گیرداری محکم و نفوذپذیری موثر در صورت نیاز، وجود داشته باشد.هدر ترمیم و تعمیر بخشهای فرسوده بتن یک سازه زمانی می توان از موثر بودن و کیفیت مناسب عملیات آسوده بود که بتن فرسوده به طور کامل حذف گردیده و به صورت دقیق و بر اساس روش و با متریال استاندارد و تایید شده، جایگزین گردد، و اطمینان لازم از گیرداری محکم و نفوذپذیری موثر در صورت نیاز، وجود داشته باشد. بدیهی است عدم توجه به مسائل تئوری معماری، محاسباتی و تاسیساتی در اجرا و ساخت، اشکالاتی را در پی خواهد داشت که به زودی به تعمیر ساختمان منتهی خواهد شد. در این تحقیق با توجه به تعریف موجود و حوزه های فعالیت این بخش از صنعت ساخت به تشریح ابعاد این موضوع، و عدم توسعه بحث تعمیرات و نگهداری در صنعت ساختمان پرداخته شده است. روش جمع آوری اطلاعات کتابخانه ایی و میدانی از طریق مشاهده می باشد. نتایج حاصل از این مقاله به ارائه راهبردهای موثر برای استفاده از نانو فناوری در تعمیر و نگهداری ساختمان می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICACU01_0507. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1252072/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پاپی زاده، ابراهیم و الفتی، امین،1400،عوامل تخریب بتن و راهکارهای تعمیر آن،National Conference on Architecture, Civil Engineering, Urban Development and Horizons of Islamic Art in the Second Step Statement of the Revolution،Tabriz،https://civilica.com/doc/1252072

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 2,875
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support