ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی پردیس آفرینشگری کودک با رویکرد تقویت هوش چندگانه (بازتوسعه ی کارخانه ی صنعتی جهان چیت کرج)

Year: 1400
COI: ICACU01_0601
Language: PersianView: 37
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

الهه دهقانی - استان البرز شهر کرج محله گلشهرویلا،
احمدعلی فرزین - استان تهران شهر تهران،

Abstract:

با توجه به محدودیت زمین برای توسعه شهرها و همچنین مشکلات ناشی از رشد بیرویه و پراکنده شهرها، سیاست توسعه مجدد اراضی قهوه ای به عنوان یکی از راهکارهای مهم است. امروزه بازتوسعه اراضی قهوه ای که درگذشته دارای کاربریهایی مانند صنعتی و تجاری بوده و اکنون به زمینهایی رهاشده تبدیل شده اند؛ یکی از نگرانیهای معماران منظر و شهرسازان گشته است. اراضی قهوه ای هر منطقه، مکان یادمانی ذهن شهروند بوده که با بالا بردن امنیت محیطی میتوان قلب مرده شهرها را به زندگی مردم بازگرداند. کارخانه نساجی جهان چیت کرج با داشتن وسعت قابل توجه در مرکز شهر و دسترسی به شریانهای اصلی، فرصت مناسبی را برای خلق فضاهای زنده شهری به وجود می آورد. این موضوع برای شهر کرج که توسعه کیفی آن بسیار عقب تر از توسعه کمی آن است موضوعی بسیار ضروری به نظر می رسد. با توجه به اهمیت بازتوسعه این زمین ارزشمند، پیش بینی شده تا یک پردیس کودک آفرینشگر در مقیاس عملکردی و حوزه نفوذ کل استان البرز در این محدوده طراحی شود. این موضوع بر اساس سنجش نیازهای کلان شهر کرج و فقدان یک پارک کودک وسیع و جامع، از یک سو و نیاز به تعریف فضایی خلاق و هویت بخش در این شهر، ازسوی دیگر؛ تعریف شده است. روش گردآوری اطلاعات به صورت مطالعات کتابخانه ای اسنادی و پژوهشهای میدانی میباشد. و برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از روشهای کیفی استفاده شد و نهایتا با استفاده از جدول سوات جمع بندی آن صورت گرفت.

Keywords:

طراحی پردیس , هوش چندگانه , اراضی قهوه ای , کارخانه نساجی جهان چیت کرج

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICACU01_0601. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1252165/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دهقانی، الهه و فرزین، احمدعلی،1400،طراحی پردیس آفرینشگری کودک با رویکرد تقویت هوش چندگانه (بازتوسعه ی کارخانه ی صنعتی جهان چیت کرج)،National Conference on Architecture, Civil Engineering, Urban Development and Horizons of Islamic Art in the Second Step Statement of the Revolution،Tabriz،https://civilica.com/doc/1252165

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support