Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

روش ها و فناوری های نوین در آموزش زیست شناسی

نخستین کنفرانس دو سالانه دبیران زیست شناسی ایران
Year: 1400
COI: BCIBT01_023
Language: PersianView: 119
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مژگان هوشمند - گروه زیست شناسی استان خوزستان، آموزش و پرورش استان خوزستان، اهواز
عاطفه ابراهیمی - گروه زیست شناسی استان خوزستان، آموزش و پرورش استان خوزستان، اهواز
امیرحسین فرجی - دبیر زیست شناسی ، آموزش و پرورش استان خوزستان، اهواز

Abstract:

موضوع فناوری های نوین آموزشی موضوعی است که در رابطه با آن پژوهش های زیادی نگارشمی شود. همچنین در رابطه با موضوع الگوهای نوین تدریس زیست شناسی و بررسی روابط و تاثیراتآنها بر روی هم نیز جای بسی تامل است. در مقاله حاضر نیز تلاش شده است که این موضوع بیشترو دقیق تر بسط داده شود.روش پژوهش به صورت کتابخانه ای و فیش برداری و استفاده از منابع نظری و تئوری بوده است.استفاده از روش های مختلف برای تفهیم بهتر مطالب زیستی و کاربرد روش های خلاقانه، نیاز بهدبیر یدارد که در درجه اول خود خلاق باشد، بتواند با بهبود توانایی های علمی خود و به روز کردنآنها به تنظیم موضوع های علمی بپردازد و این توانایی را با آموزش هنرمندانه تلفیق کند.کیفیت تدریس هر دبیر بازتابی از توانایی های علمی، فیزیکی و شخصیتی اوست. دبیر باید تواناییکلامی کافی داشته باشد. یافته های تحقیق نشان می دهد که فاکتورهای مورد بحث ارتباط عمیق و غیرقابل اجتنابی با هم دارند و رابطه معنا داری بین داده های پژوهش وجود دارد. با توجه به نتایج بهدست آمده می توان گفت نظرات پژوهشگران رشته زیست شناسی پیرامون مقوله های ارائه شده دراین رابطه کاملا صحیح است. از این رو پیشنهاد می شود مباحث فناوری های نوین آموزشی و الگوهاینوین تدریس زیست شناس ی در مراکز آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی مطرح گردد. و نتایج تحقیقاتبه صورت پروپوزال های نظری ارائه گردد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is BCIBT01_023. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1252959/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
هوشمند، مژگان و ابراهیمی، عاطفه و فرجی، امیرحسین،1400،روش ها و فناوری های نوین در آموزش زیست شناسی،The first biennial conference of Iranian biology secretaries،Tehran،https://civilica.com/doc/1252959

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support