ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چگونگی مکانیسم پیاده سازی مدیریت ناب در دانشگاه فرهنگیان

Year: 1400
COI: CFTP07_1165
Language: PersianView: 48
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

وحید علیانی - کارشناسی ارشد جامعه شناسی دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران شمال
داوود ستارزاده - کارشناسی ارشد جامعه شناسی دانشگاه تهران
سیدسعید حسینی ایمنی - کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مالی دانشگاه ازاد اسلامی واحد بابل

Abstract:

مدیریت ناب، بیانگر نگرش مدیریت به بهبود مستمر و بلند مدت و توجه به ارزشها و اجزای سازمانی در طول زمان می باشد. »ناب«یک سفر است، کسی هرگز به مقصد آن نمی رسد. دیدگاه ناب، فلسفه مدیریتی و رهبری نوین سازمان در جهت حذف اتلاف و اجرای بهبود مستمر و ارزش آفرینی برای ذینفعان کلیدی محسوب می شود .هدف آن، بررسی و درک کامل هدف و فلسفه ناب و چگونگی اجرا و پیاده سازی صحیح تولید ناب در دانشگاه فرهنگیان است. پس با بسترسازی برای نهادینه شدن تفکر ناب در یک سازمان، آموزش مفاهیم ناب به کارکنان سازمان و رسیدن به این باور که تغییر نتایج یعنی: » باید رفتارمان را تغییر دهیم و برای تغییر رفتار، باید تفکرمان را تغییر دهیم.« بنابرین درک مناسب هدف و فلسفه ناب در درجه اول و پیاده سازی مناسب آن در تعلیم و تربیت در درجه دوم قرار میگیرد. آموزش عالی ناب روشی جامع برای تغییر اصولی است که می تواند به موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها در تفکر مجدد پیرامون چگونگی پاسخگویی به نیازها و انتظارات کسانی که آموزش عالی در خدمت آنها قرار دارد کمک نماید. تا با تبدیل اصول و روشهای ناب به عنوان بخشی از فرهنگ اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه فرهنگیان را به تجزیه و تحلیل و ارتقاء فرایندهای آموزش عالی جهت افزایش کارایی و اثربخشی متعهد نماید.

Paper COI Code

This Paper COI Code is CFTP07_1165. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1256396/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علیانی، وحید و ستارزاده، داوود و حسینی ایمنی، سیدسعید،1400،چگونگی مکانیسم پیاده سازی مدیریت ناب در دانشگاه فرهنگیان،National Conference on Professional Research in Psychology and Counseling with a Teacher Perspective،Minab،https://civilica.com/doc/1256396

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,128
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support