ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی خاک های آلوده نفتی با استفاده از تصاویر ماهواره ای لندست در میدان نفتی مارون خوزستان

Year: 1400
COI: URDCONF07_076
Language: PersianView: 81
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

اشرف جیره نژادیان - دانش آموخته کارشناسی ارشد گروه زمین شناسی دانشگاه لرستان
رامین ساریخانی - عضو هیات علمی گروه زمین شناسی دانشگاه لرستان
صدیقه جهانگیری - دانش آموخته دکتری محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال
آرتیمس قاسمی دهنوی - عضو هیات علمی گروه زمین شناسی دانشگاه لرستان

Abstract:

هدف از این مقاله بررسی، شناسایی خاک های آلوده به نفت با استفاده از تصویر ماهواره ای لندست در میدان نفتی مارون است، برای این منظور از تصاویر ماهوارهای لندست، استفاده شد. با استفاده ازروش های طبقه بندی دو آستانه رنگی کم تا زیاد ایجاد گردید که از ناحیه کم به سمت ناحیه زیاد بر میزان مواد نفتی افزوده شده است و نقاطی که در آستانه زیاد قرار می گیرند دارای بیشترین آلودگیهستند برای صحت سنجی از یک سری نقاط کنترل زمینی استفاده شد. مطالعات میدانی مشاهده می شود که در ایستگاه های ۱ ، ۳ و ۵ موقعیت آلوده را نزدیک به آستانه زیاد ( High ) قرار داده درحالی کهموقعیت ایستگاه چهار که وجود مواد نفتی در آن تایید شده را در کلاس غیر آلوده قرار می دهد؛ و ایستگاه دوم را در کلاس با آلودگی کم و نزدیک به آستانه کم ( Low ) قرار می دهد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is URDCONF07_076. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1256646/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جیره نژادیان، اشرف و ساریخانی، رامین و جهانگیری، صدیقه و قاسمی دهنوی، آرتیمس،1400،شناسایی خاک های آلوده نفتی با استفاده از تصاویر ماهواره ای لندست در میدان نفتی مارون خوزستان،7th International Conference on Agriculture, Environment, Urban and Rural Development،https://civilica.com/doc/1256646

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 6,556
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support