ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی چرایی و چگونگی تغییر استراتژی سازمان مجاهدین خلق(منافقین) در قبال جمهوری اسلامی ایران از سال ۲۰۱۱ به بعد

Year: 1400
COI: PSTCONF06_078
Language: PersianView: 50
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علی منصوری - کارشناسی ارشد علوم سیاسی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، ایلام، ایران

Abstract:

پژوهش حاضر به دنبال واکاوی چرایی و چگونگی تغییر استراتژی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در قبال جمهوری اسلامی ایران از سال ۲۰۱۱ به بعد بوده است. سوال اصلی این گونه مطرح شده است که از سال ۲۰۱۱ به بعد چه عواملی و چگونه منجر به تغییر استراتژی سخت سازمان مجاهدین به استراژی نرم در قبال جمهوری اسلامی گردید؟ در پاسخ این فرضیه مطرح شده است که انتقال از عراق به آلبانی بنا به دلایلی همچون از دست دادن حامی اصلی یعنی صدام، قرارگرفتن در تیررس موشک های سپاه پاسداران ، مرگ رهبر سازمان ، نبرد رسانه ایی و اثرگذاری بر افکار عمومی از طریق فضای مجازی، عامل تغییر استراتژی سازمان مجاهدین خلق از اقدامات سخت به قدرت نرم از سال ۲۰۱۱ به بعد بوده است. روش به کار رفته در این تحقیق متناسب با موضوع تحقیق و روش گردآوری که به کار گرفته شده توصیفی تحلیلی خواهد بود، بدین ترتیب که با توصیف تغییر استراتژی سازمان مجاهدین خلق (منافقین)، به تحلیل چرایی و چگونگی این موضوع با استفاده از قدرت سخت و قدرت نرم خواهیم پرداخت. انگیزه اصلی تالیف این پژوهش بررسی عوامل مختلف تغییر استراتژی یک سازمان سیاسی نظامی موثر در سرنوشت انقلاب اسلامی ایران در طول چهار دهه عمر انقلاب و بخصوص از سال های ۲۰۱۱ به بعد می باشد که با ارائه و در اختیار گذاشتن مطالب پایه ایی و محتوایی خوانندگان و پژوهشگران این عرصه راحت تر بتوانند شناختی نسبی از سازمان مجاهدین خلق (منافقین) بدست آوردند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is PSTCONF06_078. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1256998/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
منصوری، علی،1400،بررسی چرایی و چگونگی تغییر استراتژی سازمان مجاهدین خلق(منافقین) در قبال جمهوری اسلامی ایران از سال ۲۰۱۱ به بعد،6th International Conference on Political Science, International Relations and Transformation،https://civilica.com/doc/1256998

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 2,802
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support