ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تسهیل زنجیره گرایش یکپارچه به بازار تا خلق مشارکتی ارزش از طریق پذیرش بازاریابی الکترونیکی

Year: 1400
COI: IMSYM07_129
Language: PersianView: 65
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

مطالعات نشان می دهند که پذیرش بازاریابی الکترونیکی به دلیل ویژگی ها و مزایای گوناگونی چون جهانی سازی تجارت، برداشتن محدودیت های زمانی و مکانی، سرعت، کارایی، کاهش چشمگیر هزینه ها بهبود کیفیت محصول، یافتن مشتریان یا عرضه کنندگان جدید، ایجاد راه های جدید فروش محصولات کنونی بهره برداری از فرصت ها، و بسیاری مزایای دیگر عرصه جدیدی را در رقابت گشوده است. اینترنت همچنین بر بسیاری از موانع موجود در صادرات و واردات تاثیر گذاشته و امیدهای بسیاری را به میلیون ها شرکت کوچک و متوسط بخشیده است. بازاریابی الکترونیک ابزار مهمی است که فرایند جهانی سازی را پیش می برد. از این رو هدف این پژوهش، تسهیل زنجیره گرایش یکپارچه به بازار تا خلق مشارکتی ارزش از طریق پذیرش بازاریابی الکترونیکی می باشد. فرضیه های مورد آزمون در این پژوهش ۳ فرضیه بودند. روش مورد استفاده در این پژوهش از نظر بررسی متغیرها، از نوع توصیفی پیمایشی و از نظرنوع هدف، کاربردی می باشد. جامعه آماری این پژوهش شرکت های مواد لبنی و مواد غذایی شهر کرمانشاه بوده است. روش نمونه گیری در این پژوهش تصادفی ساده بود که تعداد ۲۷۱ نفر به عنوان نمونه از طریق فرمول کوکران، برای جمع آوری داده ها انتخاب شدند. در این پژوهش از پرسشنامه به عنوان ابزار تحقیق استفاده شد که روایی و پایایی آن نیز مورد اعتبارسازی قرار گرفت. برای تجزیه تحلیل داده ها و آزمون فرضیات، از روش تحلیل عاملی تاییدی با استفاده از نرم افزار معادلات ساختاری آموس نسخه ی ۲۲ استفاده شده است. با توجه به نتایج پژوهش، گرایش یکپارچه به بازار بر پذیرش بازاریابی الکترونیکی تاثیر مثبت و معناداری دارد. پذیرش بازاریابی الکترونیکی بر خلق مشارکتی ارزش برای مشتری تاثیر مثبت و معناداری دارد. پذیرش بازاریابی الکترونیکی بر خلق مشارکتی ارزش برای فروشنده تاثیر مثبت و معناداری دارد.

Keywords:

زنجیره گرایش یکپارچه به بازار , خلق مشارکتی ارزش , پذیرش بازاریابی الکترونیکی , شرکت های لبنی و مواد غذایی کرمانشاه.

Paper COI Code

This Paper COI Code is IMSYM07_129. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1257832/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علیپور، طاهره،1400،تسهیل زنجیره گرایش یکپارچه به بازار تا خلق مشارکتی ارزش از طریق پذیرش بازاریابی الکترونیکی،The 7th International Conference on Management Sciences and Accounting،Tehran،https://civilica.com/doc/1257832

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support